هدر موبایل
1395/07/12 15:14:46
سرویس سیاسی
میرزایی مطرح کرد؛

اعتراف جان کری مبنی بر پایداری اسد/ آمریکا واقعیات میدانی سوریه را پذیرفته است

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه در برخی از خبرگزاری‌ها منتشر شد، جان کری مذاکراتی را با برخی از مخالفین دولت سوریه داشته است و صراحتا به آن ها گفته بود که بشار اسد باید در انتخابات شرکت کند.
اعتراف جان کری مبنی بر پایداری اسد/ آمریکا واقعیات میدانی سوریه را پذیرفته است نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه در برخی از خبرگزاری‌ها منتشر شد، جان کری مذاکراتی را با برخی از مخالفین دولت سوریه داشته است و صراحتا به آن ها گفته بود که بشار اسد باید در انتخابات شرکت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101457892998.jpg اعتراف,جان,کری,مبنی,بر,پایداری,اسد/,آمریکا,واقعیات,میدانی,سوریه,را,پذیرفته,است Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص احتمال قطع تماس آمریکا با روسیه در خصوص سوریه، اظهار داشت: آمریکایی‌ها با قطع این تماس به دنبال این هستند که مشروعیت اقدامات روسیه در سوریه را زیر سوال ببرند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حفظ تماس آمریکا با روسیه این امکان را به مسکو می دهد که حملاتش به مواضع تروریست‌ها را با فراغ بال بیشتری انجام دهد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وقتی آمریکایی‌ها بخواهند جدا شوند، به این معناست که واشنگتن می‌خواهد اقدامات روسیه در سوریه را از طریق مجامع بین‌المللی و گروه های حقوق بشری زیر سوال ببرد و تحت فشار قرار دهد تا به این وسیله اقدامات آن‌ها را متوقف کنند به امید اینکه راه تنفسی برای تروریست ها باز شود.

میرزایی متذکر شد: با توجه به اینکه در برخی از خبرگزاری‌ها منتشر شد، جان کری مذاکراتی را با برخی از مخالفین دولت سوریه داشته است و صراحتا به آن ها گفته بود که بشار اسد باید در انتخابات شرکت کند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی‌ها تحت فشار کشورهای عربی و صهیونیست ها هستند تا با تروریست‌ها همراهی کنند، گفت: سیاست آمریکا در سوریه دو وجه دارد که یک وجه آن تحت تاثیر صهیونیست‌ها و اعراب حاشیه خلیج فارس است و بخش دیگر آن که جان کری آن را دنبال می‌کند این است که واقعیات میدانی سوریه را بپذیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet