ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/12 13:48:32
سرویس سیاسی
برومندی:

قوانین دو تابعیتی و دارای گرین کارت در پست‌های حساس نیاز به اصلاح دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است اگر اتفاقی در کشور بیفتد دولتی‌های دوتابعیتی یا دارای گرین کارت در آن سوی مرزها احساس امنیت دارند و همین امر می‌تواند برای امنیت کشورمان مشکل‌زا شود.
قوانین دو تابعیتی و دارای گرین کارت در پست‌های حساس نیاز به اصلاح دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است اگر اتفاقی در کشور بیفتد دولتی‌های دوتابعیتی یا دارای گرین کارت در آن سوی مرزها احساس امنیت دارند و همین امر می‌تواند برای امنیت کشورمان مشکل‌زا شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104697040005.jpg قوانین,دو,تابعیتی,و,دارای,گرین,کارت,,در,پست‌های,حساس,نیاز,به,اصلاح,دارد Icana

محمدمهدی برومندی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به خطرات احتمالی از جانب دولتی های دوتابعیتی و یا افرادی که در دولت دارای گرین کار هستند، گفت: دو تابعیتی ها به خاطر تعلق خاطر و یا امنیتی که در آن طرف مرزها دارند ممکن است مورد سوءاستفاده واقع شوند.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اگر اتفاقی در کشور بیفتد این افراد احساس امنیت در آن سوی کشور دارند و همین امر می تواند برای امنیت کشورمان مشکل زا شود.

وی افزود: از طرفی نمی توان گفت همه آنها غیرقابل اعتماد هستند و این نکته باید مورد بررسی قرار گیرد البته نکته مهم اینجاست که از افرادی که تابعیت ایرانی دارند و یا فاقد گرین کارت هستند در سمت های حساس استفاده شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در قسمتی از قوانین نیاز به اصلاح برای پیگیری جرم در سطح بین المللی برای دوتابعیتی ها و افراد دارای گرین کارت در دولت داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet