هدر موبایل
1395/07/12 14:06:43
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی با اشاره به بازدید از پلیس فتا خبر داد:

حمایت مجلس از پلیس فتا/ بررسی پیشنهادپلیس فتا برای تلفن مصون ملی در کمیسیون امنیت ملی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نکات بازدید اعضای کمیسیون از مرکز پلیس فتا را تشریح کرد.
حمایت مجلس از پلیس فتا/ بررسی پیشنهادپلیس فتا برای تلفن مصون ملی در کمیسیون امنیت ملی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نکات بازدید اعضای کمیسیون از مرکز پلیس فتا را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102618587577.jpg حمایت,مجلس,از,پلیس,فتا/,بررسی,پیشنهادپلیس,فتا,برای,تلفن,مصون,ملی,در,کمیسیون,امنیت,ملی Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه امروز دوشنبه 12 مهرماه از رکز پلیس فتا بازدید به عمل آمده است، توضیح داد: به اتفاق دکتر بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت، ابوالفضل حسن بیکی نایب رئیس کمیسیون و خانم هاجر چنارانی عضو کمیسیون با فرمانده پلیس فتا دیداری داشتیم و تبادل نظر شد.

 نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارائه گزارشی از سوی پلیس فتا اظهار داشت: گسترده پلیس فتا به دلیل در ارتباط بودن با فضای مجازی بسیار وسیع است و مسائلی چون اقتصادی، اجتماعی، اخلاقی ، سیاسی و بانکی را در بر می گرد، به طور کلی امروز که همه اقدامات در فضای مجازی و اینترنتی انجام می شود، هوشیاری پلیس فتا از اهمیت ویژه ای برخوردا می شود.

وی گفت: معمولا افرادی که می خواهند اقدامات غیرقانونی داشته باشند تلاش دارند که با سوءاستفاده از فضای مجازی به اهداف خود برسند که باید با پشتیبانی قانونی از پلیس فتا آنها را در مبارزه با چنین تخلفاتی حمایت کنیم.

این نماینده با اشاره به عمر کوتاه شکل گیری پلیس فتا اظهار داشت: با توجه به اینکه هشت سال از ایجاد پلیس فتا می گذرد باید گفت که عملکرد این ارکان در مقایسه با سازمانهای مشابه در جهان بسیار چشمگیر و قابل دفاع است. خوشبختانه از افراد خبره ، باسواد و جوان دعوت به همکاری شده و این مجموعه به روز است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت مجلس از پلیس فتا، گفت: در این بازدید موضوع تلفن همراه مصون ملی نیز مطرح شد، مسئولان پلیس فتا عنوان کردند که در این زمینه پیشنهادهایی دارند که مقرر شد در نشستی در کمیسیون امنیت موضوع بررسی شود و نکات به مسئولان ذی ربط انتقال داده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet