ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/12 14:32:04
سرویس سیاسی
نوروزی:

پرداخت یارانه به احزاب بدون وجاهت قانونی و سیاسی است/دریافت یارانه، احزاب را دولتی می کند

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: پرداخت یارانه به احزاب بدون وجاهت قانونی و سیاسی و مغایر با رویکرد استقلال طلبی و آزادی خواهی احزاب است.
پرداخت یارانه به احزاب بدون وجاهت قانونی و سیاسی است/دریافت یارانه، احزاب را دولتی می کند این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: پرداخت یارانه به احزاب بدون وجاهت قانونی و سیاسی و مغایر با رویکرد استقلال طلبی و آزادی خواهی احزاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106844822033.jpg پرداخت,یارانه,به,احزاب,بدون,وجاهت,قانونی,و,سیاسی,است/دریافت,یارانه،,احزاب,را,دولتی,می,کند Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به موافقت اعضای کمیسیون ماده 10 با پرداخت یارانه به احزاب، گفت: احزاب در تمام کشورها به صورت مستقل عمل کرده و براساس اساسنامه خودشان، اهداف مربوطه را دنبال می کنند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در ایران نیز از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون احزاب فعال بودند و در آینده نیز این تشکل ها به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

وی با اشاره به منابع اعتباری محدود در بودجه های سالیانه برای پرداخت یارانه به احزاب، گفت: اعتبارات این حوزه بسیار کم است و اگر قرار باشد به احزاب یارانه داده شود، قطعا در آینده ای نزدیک با مشکلاتی مانند وضعیت پرداخته یارانه نقدی به مردم روبه رو می شویم و در آن موقع به علت کمبود اعتبارات، احزاب در رو به روی هم قرار می گیرند.

نوروزی ادامه داد: از طرف دیگر پرداخت یارانه به احزاب، شائبه دولتی شدن این تشکل ها را ایجاد می کند و این قابل قبول نیست که احزابی که می خواهند مستقل باشند، از دولت یارانه دریافت کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: به نظر من پرداخت یارانه به احزاب بدون وجاهت قانونی و سیاسی و مغایر با رویکرد استقلال طلبی و آزادی خواهی احزاب است.

عضو کمیسیون ماده 10 احزاب با بیان اینکه کمیسیون متبوعش موافق یارانه به احزاب است، گفت: همه اعضا معتقدند که باید احزاب شکل بگیرد و با اختصاص یارانه به احزاب سازوکار حزبی یک قدم به جلو خواهد رفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet