خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/13 10:18:38
سرویس سیاسی
محمودی شاه نشین مطرح کرد:

بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات در کمیسیون شوراها/ طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها با لایحه جامع دولت در تناقض نیست

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در خصوص امکان تناقض این طرح با لایحه جامع نظام انتخابات، گفت: نظر وزارت کشور را نیز گرفته‌ایم و مفاد این طرح با لایحه جامع انتخابات تفاوتی ندارد.
بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات در کمیسیون شوراها/ طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها با لایحه جامع دولت در تناقض نیست عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در خصوص امکان تناقض این طرح با لایحه جامع نظام انتخابات، گفت: نظر وزارت کشور را نیز گرفته‌ایم و مفاد این طرح با لایحه جامع انتخابات تفاوتی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103552637131.jpg بررسی,طرح,اصلاح,قانون,انتخابات,در,کمیسیون,شوراها/,طرح,اصلاح,قانون,انتخابات,شوراها,با,لایحه,جامع,دولت,در,تناقض,نیست Icana

محمد محمودی شاه‌نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه طرح اصلاح قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا که یک فوریت آن در مجلس تصویب شده است در کمیسیون شوراها مورد بررسی قرار می گیرد، اظهار داشت: در کمیسیون شوراها پیشنهادات نمایندگان را در این زمینه مورد بررسی قرار می‌دهیم.

نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یک بخشی از این طرح شکلی است که مربوط به مشکلات روند برگزاری انتخاب مانند بررسی صلاحیت کاندیداها، ارتباط با وزارت کشور و برگزاری انتخابات الکترونیکی می شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یک بخش دیگری نیز مسائل ماهوی است که مربوط به شرایط انتخاب شوندگان می شود که میزان تحصیلات  و موضوعات دیگری را نیز مورد توجه قرار می دهد.

وی افزود: این اصلاحات به این منظور انجام می شود تا شرایط برای همه یکسان نباشد و بتوان برای شهرها با جمعیت‌های مختلف، تصمیم گیری کرد.

محمودی شاه نشین با بیان اینکه برای تهیه این طرح نظرات همه نمایندگان مورد توجه قرار می گیرد، خاطرنشان کرد: پیشنهادات دیگری نیز از سوی نمایندگان مطرح می شود که در صحن مورد بررسی قرار می گیرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در خصوص امکان تناقض این طرح با لایحه جامع نظام انتخابات، گفت: نظر وزارت کشور را نیز گرفته‌ایم و مفاد این طرح با لایحه جامع انتخابات تفاوتی ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet