ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/12 16:27:57
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی:

پیشنهاد همکاری صلح آمیز هسته‌ای کشورهای اروپایی به ایران/ نظام مدیریتی کشور باید به امنیت تاسیسات هسته‌ای توجه کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هر نظام مدیریتی در کشور بایستی به بحث امنیت تاسیسات هسته ای به صورت جدی توجه کند، لذا برای جلوگیری از هرگونه حادثه ناخواسته ای باید پیش بینی های لازم دیده شود و تدارک همه موضوعات را ببینند.
پیشنهاد همکاری صلح آمیز هسته‌ای کشورهای اروپایی به ایران/ نظام مدیریتی کشور باید به امنیت تاسیسات هسته‌ای توجه کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هر نظام مدیریتی در کشور بایستی به بحث امنیت تاسیسات هسته ای به صورت جدی توجه کند، لذا برای جلوگیری از هرگونه حادثه ناخواسته ای باید پیش بینی های لازم دیده شود و تدارک همه موضوعات را ببینند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108958060668.jpg پیشنهاد,همکاری,صلح,آمیز,هسته‌ای,کشورهای,اروپایی,به,ایران/,نظام,مدیریتی,کشور,باید,به,امنیت,تاسیسات,هسته‌ای,توجه,کند Icana

مرتضی صفاری‌نطنزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص همکاری های هسته‌ای بین ایران و کشورهای اروپایی، اظهار داشت: باید اتحادیه اروپا را به صورت یکپارچه مورد نظر قرار دهیم.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هر تصمیمی که در اتحادیه اروپا اتخاذ شود، قاعدتا همه اعضای اتحادیه به آن عمل می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: البته خروج انگلیس از اتحادیه اروپا شاید سبب شود که این کشور مستقل و نزدیک به آمریکا عمل کند.

صفاری نطنزی بیان کرد: اگر سه کشور مهم اروپا تصمیم بر همکاری با ایران را در زمینه فعالیت صلح آمیز هسته‌ای داشته باشند، سایر کشورها نیز همکاری می‌کنند.

وی با بیان اینکه برخی از کشورهای اروپایی به ایران پیشنهاد همکاری در زمینه فعالیت صلح آمیز هسته ای داده‌اند، افزود: کشورهای سوئیس و بلژیک به ایران پیشنهاد همکای در زمینه فعالیت‌های صلح آمیز هسته ای ارائه کرده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هر نظام مدیریتی در کشور بایستی به بحث امنیت تاسیسات هسته ای به صورت جدی توجه کند، لذا برای جلوگیری از هرگونه حادثه ناخواسته ای باید پیش بینی های لازم دیده شود و تدارک همه موضوعات را ببینند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet