خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/13 10:33:02
سرویس سیاسی
رضایی تشریح کرد:

شکست قطعی کاروان آمریکایی، عربی و صهیونیستی در سوریه/ آماده باش ارتش سوریه در زمان آتش بس، توطئه‌های آمریکا را خنثی می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دفعات قبل آمریکا با بیان کردن آتش بس به دنبال تقویت تروریست ها بود، بیان کرد: در موضوع خان طومان این فریب آمریکایی، از کانال روس ها به نتیجه رسید ولی بعد از آن هر جایی که آتش بس اعلام می شود نیروهای سوریه در حالت آماده باش هستند تا طرح های شوم آمریکایی ها و تروریست ها به نتیجه نرسد.
شکست قطعی کاروان آمریکایی، عربی و صهیونیستی در سوریه/ آماده باش ارتش سوریه در زمان آتش بس، توطئه‌های آمریکا را خنثی می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دفعات قبل آمریکا با بیان کردن آتش بس به دنبال تقویت تروریست ها بود، بیان کرد: در موضوع خان طومان این فریب آمریکایی، از کانال روس ها به نتیجه رسید ولی بعد از آن هر جایی که آتش بس اعلام می شود نیروهای سوریه در حالت آماده باش هستند تا طرح های شوم آمریکایی ها و تروریست ها به نتیجه نرسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg شکست,قطعی,کاروان,آمریکایی،,عربی,و,صهیونیستی,در,سوریه/,آماده,باش,ارتش,سوریه,در,زمان,آتش,بس،,توطئه‌های,آمریکا,را,خنثی,می‌کند Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص احتمال قطع تماس آمریکا با روسیه در خصوص سوریه، اظهار داشت: با توجه به اهداف آمریکا در سوریه می توان گفت، واشنگتن بازنده اصلی میدان سوریه بوده است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آنچه که در طرح اولیه آمریکا وجود داشت، این بود که حکومت سوریه را ساقط کنند و یک دولت دست نشانده از خودشان بگذارند که در تحقق این هدف موفق نشدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین آمریکا در تحقق اهداف دیگر خود نیز موفق نشد. آمریکا نتوانست لبنان و حزب الله را آنچنان که می خواست مهار کند زیرا آن ها به دنبال این بودند که قدرت محور مقاومت را در هم بشکنند.

رضایی متذکر شد: هیچکدام از طرح‌های آن‌ها محقق نشد و امروز شکست قطعی کاروان آمریکایی، عربی و صهیونیستی در سوریه قابل مشاهده است.

وی با بیان اینکه این آخرین تلاش‌های آمریکا برای حمایت از تروریست‌ها است، افزود: پیش بینی می‌شد که آمریکا به این صورت، عریان از تروریست‌های تکفیری در سوریه حمایت کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا بیشتر عملیات روانی در زمینه سوریه انجام می دهد زیرا شرایط و توانایی ورود به سوریه را ندارد. رزمندگانی که در سوریه حضور دارند باید راه صحیح خود را به همین صورت پیش ببرند.

رضایی با بیان اینکه دفعات قبل آمریکا با بیان کردن آتش بس به دنبال تقویت تروریست ها بود، بیان کرد: در موضوع خان طومان این فریب آمریکایی، از کانال روس ها به نتیجه رسید ولی بعد از آن دیگر دست آمریکایی‌ها رو شده است و هر جایی که آتش بس اعلام می شود نیروهای سوریه در حالت آماده باش هستند و طرح های شوم آمریکایی ها و تروریست ها دیگر به نتیجه نرسیده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet