هدر موبایل
1395/07/13 17:15:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی در واکنش به اظهارات وزیر اقتصاد آلمان:

دخالت در امور داخلی ایران از نظر ملت و مسئولان نظام محکوم و غیر قابل پذیرش است

رییس مرکز پژوهشهای مجلس با بیان اینکه کشورها باید به مسایل داخلی خودشان بپردازند، گفت: هر گونه اظهار نظری که به نوعی دخالت در امور داخلی جمهوری اسلامی محسوب شود، از نظر ملت ایران و مسئولان نظام؛ محکوم و غیر قابل پذیرش است.
دخالت در امور داخلی ایران از نظر ملت و مسئولان نظام محکوم و غیر قابل پذیرش است رییس مرکز پژوهشهای مجلس با بیان اینکه کشورها باید به مسایل داخلی خودشان بپردازند، گفت: هر گونه اظهار نظری که به نوعی دخالت در امور داخلی جمهوری اسلامی محسوب شود، از نظر ملت ایران و مسئولان نظام؛ محکوم و غیر قابل پذیرش است. https://cdn.icana.ir/d/019/201601101579655922.jpg دخالت,در,امور,داخلی,ایران,از,نظر,ملت,و,مسئولان,نظام,محکوم,و,غیر,قابل,پذیرش,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کاظم جلالی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، پیرامون اظهارات مداخله جویانه وزیر اقتصاد آلمان ، در گفت‎وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: جمهوری اسلامی ایران یک کشور مستقلی بوده و لذا هزینه و بهای سنگینی هم برای استقلال پرداخته است و بدون تردید بر روی استقلال طلبی و عدم مداخله کشورهای دیگر در امور خویش بسیار تأکید دارد.

وی تصریح کرد: از این جهت جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر چارچوب‎های تعین شده مطابق بر قانون اساسی اقدام می‎کند. معتقدیم کشورها باید بیشتر به مسایل داخلی خودشان بپردازند و اجازه اظهار نظر در مورد سایر کشورها را به خود ندهند.

جلالی با اشاره بر اینکه، کشورهایی که ادعا می‎کنند برقراری روابط  با ایران دارای الزاماتی است، افزود: یکی از مهمترین شروط، به رسمیت شناختن استقلال و عدم مداخله در امور داخلی  کشور مقصد است.

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، ابراز داشت: برهمین اساس هر گونه اظهار نظری که به نوعی دخالت در امور داخلی جمهوری اسلامی محسوب شود، از نظر ملت ایران و مسئولان نظام؛ محکوم و غیر قابل پذیرش است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet