خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/14 10:13:55
سرویس سیاسی
فولادگر:

رویکرد مجلس افزایش بودجه دفاعی درراستای افزایش ضریب امنیت ملی است/ در تکنولوژی ساخت پهپاد جزء مدعیان هستیم

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان پهپاد اینکه از ملزومات اقتدار ملی برای امنیت کشور است، گفت: خوشخبتانه توانسته‌ایم در سال‌های اخیر به‌سمت تجهیزات دفاعی کنترل از راه دور بدون سرنشین روی بیاوریم.
رویکرد مجلس افزایش بودجه دفاعی درراستای افزایش ضریب امنیت ملی است/ در تکنولوژی ساخت پهپاد جزء مدعیان هستیم نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان پهپاد اینکه از ملزومات اقتدار ملی برای امنیت کشور است، گفت: خوشخبتانه توانسته‌ایم در سال‌های اخیر به‌سمت تجهیزات دفاعی کنترل از راه دور بدون سرنشین روی بیاوریم. https://cdn.icana.ir/d/019/57799.jpg رویکرد,مجلس,افزایش,بودجه,دفاعی,درراستای,افزایش,ضریب,امنیت,ملی,است/,در,تکنولوژی,ساخت,پهپاد,جزء,مدعیان,هستیم Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به رونمایی از پهپاد صاعقه که از خانواده پهپاد آرکیو 170 است، گفت: پهپاد از ملزومات اقتدار ملی برای امنیت کشور است لذا باید تجهیزات دفاعی و رفاهی کشور به آخرین تکنولوژی مجهز باشد که خوشبختانه توانسته ایم در سال های اخیر به سمت تجهیزات دفاعی کنترل از راه دور بدون سرنشین روی بیاوریم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه ابتدا فناوری ساخت پهپاد را به صورت تجربی داشته و رفته رفته به سمت علمی، فنی و مهندسی کار را پیش بردیم، گفت: امروز در فناوری ساخت پهپاد از بسیاری از کشورهای مهم دنیا جلوتر هستیم و بعد از به غنیمت گرفتن پهپاد آمریکایی توانستیم امروز خیلی با تکنولوژی آنها فاصله نداریم و جزء مدعیان دارندگان بهترین پهپادها هستیم.

وی در ادامه به اهمیت تخصیص بودجه دفاعی بالا در جریان برنامه ششم توسعه و بودجه های سالانه اشاره کرد و افزود: در اصلاحیه بودجه امسال سرانه دفاعی افزوده شد و در برنامه ششم در سیاست ها داریم که 5 درصد به سیاست های دفاعی اختصاص یابد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: هرچه به بودجه دفاعی کشور بیشتر توجه شود، توان دفاعی و ضریب امنیت کشور نیز افزایش می یابد.

به گزارش خانه ملت، جدیدترین پهپاد رزمی ساخته شده توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام صاعقه در نمایشگاه توانمندی‌های پهپادی نیروی هوافضای سپاه رونمایی شد. این پهپاد از خانواده پهپادهای سیمرغ یا همان آرکیو 170 ایرانی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet