خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/13 17:19:40
سرویس سیاسی
اصغر سلیمی:

معرفی  6نفر از کمیسیون شوراها برای عضویت در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا/ رای گیری نهایی در صحن علنی

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: از کمیسیون شش نفر برای عضویت در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا به صحن علنی معرفی شد.
معرفی  6نفر از کمیسیون شوراها برای عضویت در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا/ رای گیری نهایی در صحن علنی عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: از کمیسیون شش نفر برای عضویت در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا به صحن علنی معرفی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103525596454.jpg معرفی, 6نفر,از,کمیسیون,شوراها,برای,عضویت,در,هیات,مرکزی,نظارت,بر,انتخابات,شورای,شهر,,و,روستا/,رای,گیری,نهایی,در,صحن,علنی, Icana

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست امروز (سه شنبه 13 مهر ماه) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اظهار داشت: انتخاب اعضای هیات مرکزی انتخابات شورای شهر و روستاها در دستور کار کمیسیون بود که 19 نفر کاندیدا شدند و با رای گیری افراد برای معرفی به صحن علنی مشخص شد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: در نهایت و با رای اعضای کمیسیون 6 نفر به صحن علنی معرفی شد، میرزایی، کولیوند، خجسته، آشوری و محمودی بیشترین رای را کسب کردند و از بین آنها سه نفر در هیات مرکزی نظارت عضو خواهد شد.

وی ادامه داد: از کمیسیون اصل 90 نیز چهار نفر برای عضویت در هیات معرفی شدند که بر اساس رای گیری در این کمیسیون تجری، پارسایی، ذوالنوری و بهمنی معرفی شدند، در نهایت با رای گیری در صحن علنی از بین این 10 نفر، 5 نفر عضو هیات مرکزی نظارت انتخابات شوراها می شوند.

این نماینده تاکیدکرد: از آنجایی که به زمانی برگزاری انتخابات نزدیک می شویم تصور می کنم موضوع انتخاب اعضای هیات مرکزی نظارت کمتر از یک ماه در دستور کار صحن علنی قرار می گیرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شواری اسلامی در دستور کار کمیسیون قرار گرفت، برخی بندها اصلاح شد و اصلاح باقی مواد به نشست بعدی موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet