ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/13 18:04:37
سرویس فرهنگی
آزادی‌خواه در تشریح جلسه کمیسیون فرهنگی با وزیر ورزش:

نمایندگان از پاسخ‌های گودرزی قانع نشدند؛ پیگیری سوالات درصحن علنی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وزیر ورزش و جوانان به منظور پاسخ به سوالات ۴ نماینده خانه ملت مهمان کمیسیون متبوعش بود که در این میان فقط یک نماینده از پاسخ‌های وزیر ورزش قانع شد.
نمایندگان از پاسخ‌های گودرزی قانع نشدند؛ پیگیری سوالات درصحن علنی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وزیر ورزش و جوانان به منظور پاسخ به سوالات 4 نماینده خانه ملت مهمان کمیسیون متبوعش بود که در این میان فقط یک نماینده از پاسخ‌های وزیر ورزش قانع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104303088454.jpg نمایندگان,از,پاسخ‌های,گودرزی,قانع,نشدند؛,پیگیری,سوالات,درصحن,علنی Icana

احد آزدی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه امروز (سه شنبه 13 مهرماه) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر ورزش و جوانان به منظور پاسخ به سوالات 4 نماینده خانه ملت مهمان کمیسیون فرهنگی مجلس بود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوالات در حوزه‌های ملی، استانی و منطقه‌ای بود، اظهارکرد: تاخیر در ارائه لایحه وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان، سوال سیدعلی ادیانی، نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس بود که وی از پاسخ وزیر قانع شد.

وی با اشاره به سوال نادر قاضی پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس مبنی بر اینکه موضوع جوانان در وزارت ورزش و جوانان مغفول مانده است، ادامه داد: وی از پاسخ آقای گودرزی قانع نشد لذا سوال وی در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.

آزدی‌خواه با بیان اینکه حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس نیز سوال خود را نسبت به نتایج ضعیف کمیته ملی المپیک در مسابقات ریو 2016 مطرح کرد، افزود: علی رغم توضیحات خوب وزیر ورزش و جوانان، نماینده سوال کننده قانع نشد لذا سوال وی در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شاخص های توزیع اعتبارات استانی و برنامه وزارت ورزش و جوانان برای امور عمرانی سوال احمدعلی کیخا، نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس بود که وی از پاسخ وزیر مشروط به برخی موارد قانع شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet