خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/14 08:03:00
سرویس سیاسی
/نمایندگان مجلس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان ناجا/

جمالی نوبندگانی:عده و عُدَه نیروی انتظامی تناسبی با مأموریت های آنها ندارد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر اینکه تجهیزات و نیروی انسانی ناجا تناسبی با مأموریت‌های آنها ندارد، گفت: لازم است توجه ویژه‌ای به نیروی انتظامی صورت گیرد.
جمالی نوبندگانی:عده و عُدَه نیروی انتظامی تناسبی با مأموریت های آنها ندارد عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر اینکه تجهیزات و نیروی انسانی ناجا تناسبی با مأموریت‌های آنها ندارد، گفت: لازم است توجه ویژه‌ای به نیروی انتظامی صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104062248024.jpg جمالی,نوبندگانی:عده,و,عُدَه,نیروی,انتظامی,تناسبی,با,مأموریت,های,آنها,ندارد Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی، گفت: امنیت اساس هر مسأله ای است که در کشور اتفاق می افتد، اگر بخواهیم سرمایه گذاری و پیشرفت علمی داشته باشیم و حتی اگر بخواهیم راحت مذاکره کنیم باید امنیت باشیم.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: نیروی انتظامی نهادی است که در سراسر کشور از مرزها تا نقاط داخلی کشورمان حضور دارد، حتی برای بسیاری از امور شخصی لازم است نیروی انتظامی دخالت داشته باشد.

وی افزود: علیرغم این مطالب عده و عوده نیروی انتظامی تناسبی با مأموریت های آنها ندارد چنانچه نیروی انسانی آنها کم بوده و تجهیزاتشان به حد کافی نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان با بیان اینکه باید به صورت جدی به نیروی انتظامی توجه شود، خاطرنشان ساخت:  بودجه ای که در اختیار نیروی انتظامی قرار دارد، کافی نیست از طرفی بسیاری مواقع پیش می آید که مأموران نیروی انتظامی با حقوق های کم در معرض پیشنهادات خاصی قرار می گیرند لذا باید حداقل های این افراد تأمین شود تا از آنها توقع داشته باشیم به سمت این پیشنهادات کشیده نشوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet