هدر موبایل
1395/07/14 09:36:39
سرویس سیاسی
/نمایندگان مجلس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان ناجا/

گودرزی: نیروی انتظامی مهم‌ترین رکن امنیت داخلی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر وظایف مهم ناجا برای تأمین امنیت کشور گفت: لازم است اعتبارات و منابع لازم برای پرسنل عظیم نیروی انتظامی درنظر گرفته شود.
گودرزی: نیروی انتظامی مهم‌ترین رکن امنیت داخلی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر وظایف مهم ناجا برای تأمین امنیت کشور گفت: لازم است اعتبارات و منابع لازم برای پرسنل عظیم نیروی انتظامی درنظر گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109588362300.jpg گودرزی:,نیروی,انتظامی,مهم‌ترین,رکن,امنیت,داخلی,است Icana

مسعود گودرزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی، گفت: نیروی انتظامی به عنوان مهم ترین رکن امنیت داخلی قطعا نقش مؤثری در تأمین امنیت کشور دارد.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: وزیر کشور به عنوان جانشین مقام معظم رهبری در نیروی انتظامی است و این نهاد شامل ساختار وزارت کشور می شود چرا که این وزارتخانه متولی امنیت است لذا ساختاربندی به این شکل حاکی از اهمیت بالای نیروی انتظامی است.

وی افزود: از سوی دیگر تقسیم بندی های کاری درون نیروی انتظامی مثل مبارزه با قاچاق مواد مخدر، مبارزه با مفاسد اقتصادی، مبارزه با قاچاق کالا و غیره سپهرهایی است که می تواند امنیت کشور را تأمین کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه مهم ترین ابزاری که ناجا باید داشته باشد قانون است، خاطرنشان کرد: در همین راستا نیز نیروی انتظامی باید به لحاظ عده و عوده فربه تر شود و اعتبارات و منابع بیشتری برای این پرسنل عظیم در نظر گرفته شود تا بتواند آنها را برای رسیدن به اهدافشان کمک کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet