هدر موبایل
1395/07/14 09:02:26
سرویس سیاسی
/نمایندگان مجلس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان ناجا/

ابطحی: نیروی انتظامی درکنار موضع‌گیری قاطع با جرم، حاشیه امنی برای مردم باشد

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس معتقد است مجموعه ناجا به عنوان تأمین کننده امنیت است که اگر نبود ما امروز آسایش نداشتیم لذا باید ناجا تقویت شود.
ابطحی: نیروی انتظامی درکنار موضع‌گیری قاطع با جرم، حاشیه امنی برای مردم باشد نماینده مردم خمینی شهر در مجلس معتقد است مجموعه ناجا به عنوان تأمین کننده امنیت است که اگر نبود ما امروز آسایش نداشتیم لذا باید ناجا تقویت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109051753561.jpg ابطحی:,نیروی,انتظامی,درکنار,موضع‌گیری,قاطع,با,جرم،,حاشیه,امنی,برای,مردم,باشد Icana

سیدمحمدجواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی، گفت: مقام معظم رهبری در بحث امنیت درونی و بیرونی جامعه ما صبحت های مفصلی دارند و در صحبت های اخیر خود با فرماندهان ناجا نیز تأکید کردند اقتدار نیروی انتظامی در حین موضع گیری قاطع در برابر متخلفان باید حاشیه امنی برای مردم به وجود بیاورد و برخوردهای آنها اسلامی و انسانی باشد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری به بحث کلانتری ها نیز توجه داشتند، افزود: مجموعه ناجا به عنوان تأمین کننده امنیت است که اگر نبود ما امروز آسایش نداشتیم لذا باید ناجا تقویت شود.

وی افزود: دولت ها و مجلس ها پیش از این توجه کافی به بودجه نیروی انتظامی نداشتند در حالی که اگر عده و عوده ناجا کافی نباشد حتی نمی توانیم شب راحت بخوابیم لذا رهبری تاکید دارند که جایگاه نیروی انتظامی تقویت شده و ارتقا یابد.

ابطحی ادامه داد: برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر و حراست از مرزها چندهزار شهید تقدیم کردیم چرا که با هجوم دشمنان روبرو هستیم و این نیروی انتظامی است که با کمترین امکانات ایستادگی می کند و مردم آنها را پناهگاه خود می دانند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: سرفصل مهم صحبت های رهبری همان توصیه حضرت علی(ع) به مالک اشتر در خصوص تامین امنیت روانی و مادی مردم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet