هدر موبایل
1395/07/14 09:34:34
سرویس سیاسی
علیرضا رحیمی:

شکایت جیسون رضاییان بهره برداری سیاسی علیه ایران است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح شکایت از ایران توسط جیسون رضاییات بهره برداری سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران است.
شکایت جیسون رضاییان بهره برداری سیاسی علیه ایران است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح شکایت از ایران توسط جیسون رضاییات بهره برداری سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100250779755.jpg شکایت,جیسون,رضاییان,بهره,برداری,سیاسی,علیه,ایران,است Icana

علیرضا رحیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به شکایت جیسون رضاییان از ایران در دادگاه فدرال آمریکا اظهار داشت: این دادگاه هنوز تشکیل نشده، به همین واسطه رای نیز صادر نشده است بنابراین باید منتظر روند دادگاه باشیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر  پردیس در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه مراحل مقدماتی طرح شکایت طی می شود، ادامه داد: اما آنچه از این شکایت در این مرحله مشهود است و می توانیم بگویم، محوریت سیاسی این ادعا و شکایت است.

وی گفت: این اقدام پس از نشست اجلاس وزرای کشورهای گروه 1+5 در جهت گره گشایی از بدعهدی آمریکا و گشایشی به نفع ایران با اجرای تعهدات آمریکا صورت گرفت به این جهت شکایت رنگ و بوی سیاسی دارد.

رحیمی تاکید کرد: در چنین شرایطی آمریکا تلاش دارد به بهانه های مختلف جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهد همچنین نباید فضای انتخاباتی آمریکا را در این زمینه نادیده بگیریم. به نظر می رسد با طرح شکایت تلاش دارند به نفع انتخابات ریاست جمهوری بهره برداری داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص درخواست رضاییان برای دریافت غرامت از ایران اظهارداشت: موارد مشابه برای دریافت غرامت از ایران در گذشته وجود دارد اما به نظر می رسد این شکایت تنها برای بهره برداری سیاسی و انتخاباتی صورت گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet