هدر موبایل
1395/07/14 11:34:47
سرویس اجتماعی
بهرام نیا مطرح کرد:

توقف اجرای طرح LEZ نشانه بی‌برنامگی مسئولان شهری/ لزوم فراهم کردن زیرساخت‌ها برای اجرای بهینه طرح

عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس از توقف در اجرای طرح کاهش آلایندگی هوای تهران LEZ انتقاد کرد گفت: توقف این طرح نشانه بی‌برنامگی مسئولان شهری است.
توقف اجرای طرح LEZ نشانه بی‌برنامگی مسئولان شهری/ لزوم فراهم کردن زیرساخت‌ها برای اجرای بهینه طرح عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس از توقف در اجرای طرح کاهش آلایندگی هوای تهران LEZ انتقاد کرد گفت: توقف این طرح نشانه بی‌برنامگی مسئولان شهری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109502379226.jpg توقف,اجرای,طرح,LEZ,نشانه,بی‌برنامگی,مسئولان,شهری/,لزوم,فراهم,کردن,زیرساخت‌ها,برای,اجرای,بهینه,طرح Icana

حسن بهرام‌نیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تعلل در اجرای طرح های کاهش آلایندگی هوای پایتخت خسارات جانی و اقتصادی زیادی را متوجه پایتخت می کند، یادآور شد: معضل آلودگی هوا سالهاست آسیب های فراوانی را از جهات مختلف به پایتخت وارد کرده که مهمترین آن مرگ خاموش صدها نفر است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم فراهم نمودن زیرساخت های لازم در جهت اجرای سریع تر طرح کاهش آلایندگی هوای تهران LEZ تاکید کرد و افزود: مسئولان شهری باید در هنگام برنامه ریزی برای اجرای طرح های کاهش آلایندگی هوا تمامی جوانب را در نظر گرفته و نسبت به فراهم نمودن تمامی زیرساخت های لازم اقدام کنند.

وی با انتقاد از سرنوشت طرح LEZ ادامه داد: نباید شرایطی پیش آید که طرحی مانند LEZ بعد از اجرا آن را به دلیل ازدحام ایجاد شده درمراکز معاینه فنی متوقف کنند؛ چراکه مسئولان شهری پیش از اجرای طرح باید نسبت به افزایش تعداد مراکز معاینه فنی اقدام و چنین موضوعاتی را پیش بینی می کردند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه توقف اجرای طرح کاهش آلایندگی هوای تهران LEZ به دلیل ازدحام ایجاد شده در مراکز معاینه فنی نشانه بی توجهی به فراهم نمودن زیرساخت ها،حقوق و وقت شهروندان و بی برنامگی مسئولان شهری است، یادآور شد: طرح های کاهش آلایندگی هوای پایتخت باید طرح های مدیریت شده و جامعی در جهت بهبود وضعیت هوا باشند و برای کسب نتیجه بهتر بدون تاخیر در زمان مشخص اجرایی شوند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، از تردد خودروهای فرسوده در کلانشهر تهران انتقاد  کرد و ادامه داد: به طور قطع از رده خارج کردن خودروهای فرسوده و کاربراتوری در اجرای بهتر طرح های کاهش آلایندگی هوای پایتخت می تواند تاثیر زیادی داشته باشد.

عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی،  با بیان اینکه طرح LEZ از جمله روش های علمی در جهت بهبود وضعیت هوای پایتخت است، تصریح کرد: این طرح می تواند طرحی مناسبی برای مقابله با آلودگی هوا باشد که بهتر است مسئولان شهری با توجه به وارونگی هوا در فصل سرما هر چه سریع تر در جهت اجرای آن گام بردارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet