هدر موبایل
1395/07/14 11:53:42
سرویس سیاسی
داوود محمدی:

گزارشی از تخلف 12هزار میلیاردی احمدی نژاد به کمیسیون اصل 90 ارسال نشده است

 رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از پیگیری پرونده های گذشته احمدی نژاد خبر داد و گفت: در خصوص تخلف ۱۲ هزار میلیاردی رئیس دولت نهم و دهم گزارش جدیدی به کمیسیون ارسال نشده است.
گزارشی از تخلف 12هزار میلیاردی احمدی نژاد به کمیسیون اصل 90 ارسال نشده است  رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از پیگیری پرونده های گذشته احمدی نژاد خبر داد و گفت: در خصوص تخلف 12 هزار میلیاردی رئیس دولت نهم و دهم گزارش جدیدی به کمیسیون ارسال نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103076664581.jpg گزارشی,از,تخلف,12هزار,میلیاردی,احمدی,نژاد,به,کمیسیون,اصل,90,ارسال,نشده,است Icana

داوود محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به محکومیت قطعی احمدی نژاد در دیوان محاسبات اظهار داشت: چنین گزارشی به کمیسیون اصل 90 ارسال نشده است، روند کار کمیسیون این گونه نیست که بدون طرح شکایت بتواند به مسائل ورود و بررسی کند.

نماینده مردم قزوین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: طبق قانون، کمیسیون اصل 90 تنها در صورت شکایت از طرز کار یکی از سه قوه می تواند به موضوع ورود کند بنابراین حکم دیوان محاسبات و تخلفات 12 هزارمیلیاردی احمدی نژاد قابل پیگیری در کمیسیون اصل 90 مجلس نیست.

وی ادامه داد: کمیسیون اصل 90 در مجلس نهم پرونده هایی از تخلف احمدی نژاد داشت که عمده این تخلفات در زمینه اجرا، ابلاغ یا عدم تدوین آیین نامه های قانونی بود که گزارش با پرونده های مذکور به قوه قضاییه ارسال شد.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با وجود اینکه رسیدگی به پرونده های رئیس دولت نهم و دهم در مجلس پایان یافته است، اما موضوع را از قوه قضاییه پیگیری هستیم تا نسبت به تخلف حکم صادر شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet