ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/14 11:30:47
سرویس صحن
کاظم زاده در اخطار قانون اساسی:

مرز دهلران به عنوان گذرگاه رسمی برای تردد زائران حسینی تعیین شود

نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت های استان ایلام، قطعاً باید علاوه بر مرز مهران، مرز دهلران نیز به عنوان گذرگاه رسمی برای تردد زائران حسینی تعیین شود.
مرز دهلران به عنوان گذرگاه رسمی برای تردد زائران حسینی تعیین شود نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت های استان ایلام، قطعاً باید علاوه بر مرز مهران، مرز دهلران نیز به عنوان گذرگاه رسمی برای تردد زائران حسینی تعیین شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106588720206.jpg مرز,دهلران,به,عنوان,گذرگاه,رسمی,برای,تردد,زائران,حسینی,تعیین,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شادمهر کاظم زاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه 14 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل 48 قانون اساسی گفت: استان ایلام دارای 430 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق و نزدیکترین نقطه به این کشور و عتبات عالیات است. از طرف دیگر سالانه شاهد حضور مردم ولایتمدار کشور در این پهنه و عبور آنها به سمت عتبات عالیات به ویژه در اربعین حسینی و ماه محرم هستیم.

نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده از تمام ظرفیت های مناطق مرزی استان ایلام تاکید کرد و افزود: به خاطر تاثیر در تردد مردم و زوار، نقطه مرزی مهران به عنوان گذرگاه برای این امر در نظر گرفته شده اما انتظار است که مرزهای دهلران و موسیان نیز به عنوان مرزهای رسمی به ویژه در ماه محرم و اربعین حسینی معرفی شوند.

علی مطهری نایب رئیس مجلس در پاسخ به اخطار این نماینده گفت: ان شالله مسئولان به ویژه در آستانه عاشورا و اربعین حسینی به تذکرات شما توجه خواهند کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet