خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/14 12:04:01
سرویس صحن
علیرضابیگی در تذکر شفاهی؛

جابه‌جایی فرمانداران در آذربایجان شرقی باعث عدم ثبات و تزلزل حوزه‌های مدیریتی شده است

عضو کمیسیون شوراهای مجلس با انتقاد از عدم ثبات مدیریت و تزلزل مسئولیت‌ها در آذربایجان شرقی گفت: وزیر کشور به وضعیت فرمانداران آذربایجان شرقی رسیدگی کند.
جابه‌جایی فرمانداران در آذربایجان شرقی باعث عدم ثبات و تزلزل حوزه‌های مدیریتی شده است عضو کمیسیون شوراهای مجلس با انتقاد از عدم ثبات مدیریت و تزلزل مسئولیت‌ها در آذربایجان شرقی گفت: وزیر کشور به وضعیت فرمانداران آذربایجان شرقی رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104189032393.jpg جابه‌جایی,فرمانداران,در,آذربایجان,شرقی,باعث,عدم,ثبات,و,تزلزل,حوزه‌های,مدیریتی,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد علیرضابیگی در نشست علنی امروز(چهارشنبه 14 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر کشور گفت: عدم ثبات مدیریتی و تزلزل مسئولیت‌های آذربایجان شرقی و جابه‌جایی فرمانداران منطقه را دچار مشکل کرده است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: تاکنون حوزه انتخابیه ما 4 فرماندار را در زمان کم تجربه کرده که باعث مشکل در حوزه‌های شهرداری و بخشداری نیز شده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: ورزشگار یادگار امام (ره) تبریز که محل بازی تیم‌های فوتبال مطرح آذربایجان است مدتی است برای تعویض چمن تعطیل است که لازم است این امر تسریع شود چرا که نمی‌توانیم شاهد بازی‌های پرشور باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet