هدر موبایل
1395/07/14 12:26:22
سرویس صحن
اعزازی در تذکر شفاهی:

مدیران مدارس به جای تعلیم و تربیت، دغدغه پرداخت قبوض آب و برق مدارس را دارند/ لزوم پرداخت پاداش آخر سال معلمان

نماینده مردم بناب در مجلس دهم با اشاره به وضعیت نامناسب معیشتی معلمان، گفت: مدیران مدارس به جای تعلیم و تربیت، دغدغه پرداخت قبوض آب و برق مدارس را دارند.
مدیران مدارس به جای تعلیم و تربیت، دغدغه پرداخت قبوض آب و برق مدارس را دارند/ لزوم پرداخت پاداش آخر سال معلمان نماینده مردم بناب در مجلس دهم با اشاره به وضعیت نامناسب معیشتی معلمان، گفت: مدیران مدارس به جای تعلیم و تربیت، دغدغه پرداخت قبوض آب و برق مدارس را دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105931302642.jpg مدیران,مدارس,به,جای,تعلیم,و,تربیت،,دغدغه,پرداخت,قبوض,آب,و,برق,مدارس,را,دارند/,لزوم,پرداخت,پاداش,آخر,سال,معلمان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضیاءالله اعزازی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 14 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور با انتقاد از وضعیت معیشتی معلمان و وضعیت وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به اینکه برنامه ششم توسعه در مجلس در حال رسیدگی است، رئیس جمهور باید با همکاری مجلس درخصوص وضعیت معیشتی معلمان گام مثبتی بردارد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نامناسب اعتبارات وزارت آموزش و پرورش افزود: در شرایط کنونی مدیران مدارس به جای اینکه به وضعیت آموزش و پرورش دانش آموزان و کیفیت تربیت فکر کنند، دغدغه تامین هزینه های مدارس از جمله پول آب و برق را دارند، از این رو در شرایط کنونی مدارس در این مسائل در مذیقه هستند. همچنین مدارس ما نیاز به تخریب و بازسازی دارند.

وی تصریح کرد: به طور حتم وزارت آموزش و پرورش از مهمترین وزارتخانه های کشور است و مسئله تعلیم و تربیت در دین اسلام سفارش شده، از این رو به نظر من شأن و منزلت معلمان رعایت نمی شود و ما از دانش آموزان و معلمان شرمنده هستیم. از طرف دیگر دولت باید در جهت پرداخت پاداش آخر سال معلمان در سال های 93 و 94 اقدام کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet