خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/14 12:28:49
سرویس صحن
کاظم نسب در تذکر شفاهی؛

مقابله با پدیده ریزگردها همانند مبارزه با دشمن خارجی تلقی شود

نماینده مردم اهواز در مجلس خطاب به رئیس جمهور خواستار رسیدگی جدی به پدیده ریزگردها شد که باعث انواع بیماری‌ها و کاهش امید به زندگی در خوزستان شده است.
مقابله با پدیده ریزگردها همانند مبارزه با دشمن خارجی تلقی شود نماینده مردم اهواز در مجلس خطاب به رئیس جمهور خواستار رسیدگی جدی به پدیده ریزگردها شد که باعث انواع بیماری‌ها و کاهش امید به زندگی در خوزستان شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102066230033.jpg مقابله,با,پدیده,ریزگردها,همانند,مبارزه,با,دشمن,خارجی,تلقی,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد کاظم نسب در نشست علنی امروز(چهارشنبه 14 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود پاسداشت سلامت شهروندان و رفع تبعیض و محرومیت را از تکالیف دولت بر اساس قانون اساسی دانست و گفت: در جمهوری اسلامی حفاظت محیط زیست وظیفه عمومی بود و تخریب آن ممنوع است.

نماینده مردم اهواز، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تالاب‌های منطقه به علت حفاری استخراج نفت خشک شده و منجر به نابودی کشاورزی و نخیلات شده، ضمن اینکه حدود 13 سال است مورد هجوم ریزگردها واقع شده‌ایم که باعث بیماری، کاهش امید به زندگی و افزایش مهاجرت شده است.

این نمایندهمردم در مجلس در پایان خطاب به رئیس جمهور خاطر نشان کرد: مقابله با ریزگردها باید همانند مبارزه با دشمن خارجی تلقی شود و چنانچه رهبری در سال 93 بر ضرورت بسیج امکانات کشور برای مقابله با این معضل تأکید کردند باید 2 هزار و 400 میلیارد تومانی که برای این کار تصویب شد؛ تخصیص پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet