خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/14 12:30:07
سرویس صحن
عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت کرد؛

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ تذکر به وزیر علوم درباره چاپ عکس سرکرده منافقین در ویژه‌نامه فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف

عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ تذکر به وزیر علوم درباره چاپ عکس سرکرده منافقین در ویژه‌نامه فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104170860841.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور/,تذکر,به,وزیر,علوم,درباره,چاپ,عکس,سرکرده,منافقین,در,ویژه‌نامه,فارغ‌التحصیلان,دانشگاه,شریف Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز(چهارشنبه 14 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که به شرح زیر است:

نوروزی، چنارانی و قاضی‌پور به اتفاق 30 نفر از نمایندگان دیگر به وزیر علوم در خصوص توضیح علت چاپ عکس سرکرده منافقین در ویژه‌نامه فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف در حالی که افتخارات ما در این دانشگاه امثال شهید حاج محسن وزوایی، رتبه یک شیمی و از فرماندهان اطلاعات عملیات لشگر حضرت رسول (ص) است، تذکر دادند.

احمدی نماینده زنجان به وزیر راه در خصوص لزوم بازپس‌گیری و یا عقد قرارداد جدید در خصوص آزادراه زنجان – قزوین با توجه به اتمام قرارداد اصلی، به منظور بهسازی، تعمیرات و اجرای طرح روشنایی از محل درآمدهای جدید تذکر داد./

صادقی نماینده تهران و 23 نماینده دیگر به وزیر بهداشت درخصوص مداخله در کار درمانگران اعتیاد از طریق برونسپاری امر نظارت به این مراکز که موجب سلب اعتماد بیماران و اختلال در کار مراکز درمان اعتیاد شده است، تذکر دادند.

حسینی نماینده تفرش و رنجبرزاده نماینده اسدآباد به رئیس جمهور درخصوص اینکه با توجه به ابلاغ قانون اصلاح بودجه سال 95 کل کشور عدم اجرای بند 4 تبصره 35 موضوع بخشودگی سود تسهیلات تا سقف 100 میلیون تومان منوط به پرداخت اصل تسهیلات از سوی وام گیرنده زمان تسویه از سوی بانکها باید هرچه سریع تر انجام شود، تذکر دادند.

بیگلری نماینده سقز به وزیر علوم درخصوص توضیح علت عدم بی برنامگی دانشکده فنی و حرفه ای، به وزیر کشور درخصوص توضیح علت عدم جلوگیری از تردد تانکرهای عراقی در جاده های پرخطر کردستان، به وزیر اقتصاد درخصوص ضرورت تعیین تکلیف سهامداران ثامن الحجج(ع) و پدیده و شاندیز و به رئیس جمهور در خصوص دستور جلوگیری از جدایی سازمان مدیریت، برنامه و بودجه، اداری و استخدامی و عدم تخصیص اعتبارات از محل احیای دریاچه ارومیه در سال گذشته برای استانداری استان کردستان تذکر داد.

قربانی نماینده آستانه اشرفیه به رئیس جمهور درخصوص عدم پرداخت پاداش حقوق کارمندان دولت در سال 94 و 95 به خصوص فرهنگیان تذکر داد.

مقدسی نماینده اراک به وزیر راه در خصوص توضیح علت اینکه برخلاف سیاست های ابلاغی ازسوی مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی وزارت راه و شهرسازی مانع انعقاد قرارداد خرید واگن از روسیه، چین و غیره نمی‌شود، تذکر داد ضمن اینکه این تذکر به امضای 51 تن از نمایندگان رسیده است.

قاضی پور، ابطحی و رنجبرزاده نمایند گان ارومیه، خمینی شهر و اسدآباد به رئیس جمهور، وزیر خارجه و وزیر اقتصاد درخصوص اظهارات اخیر وزیر اقتصاد آلمان که شرط ارتباط اقتصادی با ایران را به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی دانسته تذکر دادند که به ایشان اعلام شود این رژیم غاصب باید محو شود و این سیاست جمهوری اسلامی ایران است که با خون شهدای هسته ای و 200هزار شهید امضا و تثبیت شده است.

ملکی نماینده مشگین شهر به وزیر صنعت در خصوص اینکه عقد قرارداد ایدرو رنوی فرانسه برخلاف اصل 44 قانون اساسی است که لازم است علت عدم مداخله مستقیم وزیر بعد از عقد قراردادی که مخالف مصالح قانون تجارت است، توضیح داده شود تذکر داد.

جمالی نوبندگانی نماینده فسا به وزیر کشور درخصوص لزوم اقدام سریع کارشناسی شده و هماهنگ برای تسریع در انتقال مردم روستای دینارلو از توابع فسا به دلیل ایجاد شکاف های عمیق و طولی در اطراف روستا تذکر داد.

علوی نماینده سنندج به وزیر بهداشت درخصوص تسریع در احداث بیمارستان دوم شهرستان کامیاران و شبانه روزی شدن درمانگاه های حوزه انتخابیه تذکر داد.

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر دفاع درخصوص لزوم حل مشکلات شرکت هواپیماسازی اصفهان و جلوگیری از تحدید نیرو در این شرکت و به وزیر فرهنگ و رئیس جمهور در خصوص لزوم توجه به مساجد به عنوان مهم ترین پایگاه جامع اسلامی به خصوص در روستاها و شهرهای کوچک تذکر داد.

خادمی نماینده ایذه به وزیر راه در خصوص توضیح علت عدم تعریض و چهاربانده کردن بزرگراه اهواز-باغملک-ایذه-دهدز به لردگان استان خوزستان و چهارمحال بختیاری و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص توضیح علت عدم توجه به وضعیت کشاورزی حوزه انتخابیه تذکر داد.

احمدی و وقف چی نمایندگان زنجان به رئیس جمهور در خصوص توضیح علت به کارگیری بازنشستگان در دستگاه ها و شرکت های دولتی تذکر دادند.

ذوالقدر و ذوالقدر نمایندگان میناب و تهران به وزیر راه در خصوص راه اندازی خط پروازی تهران-جاسک با توجه به اینکه این خط پروازی از قبل فعال بوده است، تذکر دادند.

احمدی نماینده زنجان به وزیر اقتصاد درخصوص توضیح علت عدم نظارت جدی بر اجرای قانون راجع به ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان تذکر داد.

بنیادی نماینده کاشمر به وزیر صنعت درخصوص توضیح علت افزایش قیمت سیمان و مواد غذایی در کشور تذکر داد.

گلمرادی نماینده ماهشهر به وزیر جهاد کشاورزی و اقتصاد درخصوص اقدامات مؤسسه جهاد نصر تذکر داد.

دهمرده نماینده زابل به وزیر نیرو در خصوص لزوم ارائه گزارش در خصوص عملکرد وزارت نیرو راجع به تأمین آب شرب حوزه سیستان تذکر داد.

حسن پور نماینده سیرجان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم تشکیل فوری ستاد پسته کشور و به وزیر نیرو در خصوص لزوم اعزام فوری هیأتی برای رسیدگی به مشکل آب شرب شهرستان سیرجان تذکر داد.

حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر آموزش و پرورش درخصوص لزوم پرداخت حقوق و معوقات معلمان حق التدریس و به وزیر ارتباطات درخصوص لزوم جلوگیری از ارسال پیامک های تبلیغاتی بدون رضایت مشترکین تذکر داد.

سالک نماینده اصفهان به همراه مازنی، سیاوشی، ذوالقدر، سلحشوری، اولادقباد، فرید موسوی، فاطمه حسینی، شیخ، جلودارزاده، ساعی و سمیه محمودی به وزیر راه درخصوص رسیدگی سریع به وضع مردم پردیس تهران در موضوع مسکن مهر که در طول 5 سال در انتظار خانه دار شدن بودند اما امروز با مشکلات جدی مواجه هستند، تذکر دادند.

فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب به وزیر راه در خصوص لزوم بررسی دلایل مدیریتی رکود در طرح های روستایی استان اصفهان تذکر داد.

سالک نماینده اصفهان به همراه 20 نفر دیگر از نمایندگان به رئیس جمهور در خصوص تشکیل کارگروه برای احیای رودخانه زاینده رود اصفهان و تالاب گاوخونی و تأمین اعتبار برای این مسأله همانند طرح احیای دریاچه ارومیه تذکر دادند.

مرادی نماینده بندرعباس به وزیر آموزش و پرورش در خصوص توضیح علت عدم تعیین تکلیف معلمان پیش دبستانی و حق التدریسی و به وزرای اقتصاد و ارتباطات درخصوص توضیح علت عدم آنتن دهی مناسب در برخی روستاهای حوزه انتخابیه تذکر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet