هدر موبایل
1395/07/14 13:17:24
سرویس صحن
بیرانوند در نطق میان دستور:

ظرفیت‌های استان لرستان برای پیشرفت و توسعه مناسب است / مسئولان دولتی جدیت بیشتری به خرج دهند

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ظرفیت‌های استان لرستان برای پیشرفت و توسعه مناسب است، گفت: این استان در محرومیتی تاریخی که حاصل کم توجهی مسئولان است گرفتار شده است.
ظرفیت‌های استان لرستان برای پیشرفت و توسعه مناسب است / مسئولان دولتی جدیت بیشتری به خرج دهند نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ظرفیت‌های استان لرستان برای پیشرفت و توسعه مناسب است، گفت: این استان در محرومیتی تاریخی که حاصل کم توجهی مسئولان است گرفتار شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105360422415.jpg ظرفیت‌های,استان,لرستان,برای,پیشرفت,و,توسعه,مناسب,است,/,مسئولان,دولتی,جدیت,بیشتری,به,خرج,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد بیرانوند در نشست علنی امروز چهارشنبه (14 مهر) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم افزود: سرور آزادگان به ما آموخت که با جهان با زبان عقل، منطق، ادب و شجاعت حرف بزنیم.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همه سردمداران دنیا بدانند که جهان و جهانیان بیش از آنکه نیازمند جنگ و ستیز تمدن‌ها باشند نیازمند تفاهم و تعامل و گفت‌وگوی فرهنگ‌ها و تمدن‌ها هستند.

این نماینده مردم درمجلس دهم، تصریح کرد: منطق، ادب و شجاعت تیم مذاکره کننده دولت جمهوری اسلامی ایران در برجام نمونه‌ی برجسه‌ای از منطق حسینی است.

وی با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند جامعه سالم جامعه ساکت نیست، تاکید کرد: این فرمایش حجت ‌را بر همگان تمام کرده که همه باید حق آزادی بیان و آزادی قلم را رعایت کنند؛ حواسمان باشد که سکوت، خشم و اندوه را تیزتر می‌کند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس دهم، ادامه داد:‌ امروز ایران بزرگ بیش از هر زمان دیگر به همگرایی و اتحاد در عین تنوع و گوناگونی سلیقه‌های سیاسی و فکری نیازمند است. نگاهی ژرف به جهان ناامن پیرامون ایران بزرگ، به ما می‌گوید که قدری با هم مهربان‌تر باشیم و بیش از آنکه بر ساز تفرقه بکوبیم درمسیر تمامیت ارزی ایران، اقتدار جمهوری اسلامی و منافع ملی حرکت کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم خطاب به رئیس جمهور و وزراء تاکید کرد: ظرفیت‌های استان لرستان برای پیشرفت و توسعه مناسب است؛ این استان در محرومیتی تاریخی که حاصل کم توجهی مسئولان است  گرفتار شده است.

وی تصریح کرد: امروز من به عنوان نماینده این مردم سلحشور عرض می‌کنم که فقر و تنگدستی و محرومیت و بیکاری جوانان لرستان بیش از آنکه شنیدنی باشد دیدنی است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس ادامه داد: روزی که دولت مجاز به سرمایه گذاری در کشور بود، جوانان لرستان مشغول دفاع از کیان ایران اسلامی بودند از طرفی لرستان از قلم مقسمان بودجه‌ها و اعتبارات ملی افتاد و نه تنها هیچ صنعتی در این سرزمین بعد از انقلاب بنا نشد بلکه به بهانه‌ی طرح کوچک سازی دولت، خرده صنایع پیش از انقلاب را نیز به شخصیت‌های حقوقی و حقیقی که برای نابودی آمده بودند واگذار کردند.

بیرانوند با تاکید بر لزوم توجه بیشتر دولت و وزرا برای فعال کردن صنایع استان لرستان گفت:‌ متاسفانه امروز هنوز نگاه تبعیض آمیز در تقسیم منابع ملی وجود دارد و مسئولان به جای کمک به جبران خسارات در منش کم توجهی پافشاری می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet