هدر موبایل
1395/07/14 17:07:07
سرویس سیاسی
زارع:

عربستان سعودی با فروش ارزان نفت جنگ اقتصادی راه انداخته است

نماینده مردم آباده در مجلس معتقد است عربستان سعودی سرمایه خود را صرف خرید سلاح می‌کند تا از آن دربرابر کشورهای ضعیف منطقه برای نسل‌کشی استفاده کند.
عربستان سعودی با فروش ارزان نفت جنگ اقتصادی راه انداخته است نماینده مردم آباده در مجلس معتقد است عربستان سعودی سرمایه خود را صرف خرید سلاح می‌کند تا از آن دربرابر کشورهای ضعیف منطقه برای نسل‌کشی استفاده کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104067241348.jpg عربستان,سعودی,با,فروش,ارزان,نفت,جنگ,اقتصادی,راه,انداخته,است Icana

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه امروز عربستان سعودی تبدیل به یک بازار سلاح کشتارجمعی شده گفت: عربستان سعودی طبق برنامه ای که آمریکایی ها برای آنها چیده اند سرمایه های خود را صرف خرید سلاح می کنند و خود را تبدیل به یک انبار مهمات کرده اند.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نهایت تنها اتفاقی که می افتد دود تمام این اتفاقات به چشم خود آل سعود می رود با این حال لازم به نگرانی برای جمهوری اسلامی نیست چرا که ایران و عربستان به لحاظ فنی، علمی و ژئوپلتیک قابل مقایسه نیستند.

وی افزود: عربستان سعودی از سلاح های خود جهت نسل کشی و ویرانگری در کشورهای منطقه استفاده می کند که توان چندانی در برابر او ندارند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به جنگ اقتصادی که عربستان سعودی راه انداخته خاطرنشان کرد: آنها تلاش دارند هرچه قیمت نفت را ارزان تر کنند تا کشورهای دیگر دچار خسارت شوند غافل از اینکه این کار نسل های آینده این کشور را دچار مشکل می کند با این حال بر این جنگ تأکید دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet