هدر موبایل
1395/07/14 15:13:32
سرویس سیاسی
پارسایی:

انتخابات آینده باید رقابت بر سر برنامه کاندیداها باشد/انتخابات نباید جامعه را چند قطبی کند

سخنگوی فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرانی و دغدغه دو قطبی شدن انتخابات سال ۹۶ اظهار داشت: انتخابات آینده باید رقابت بر سر برنامه کاندیداها باشد تا از جو تنش‌زا فاصله بگیریم.
انتخابات آینده باید رقابت بر سر برنامه کاندیداها باشد/انتخابات نباید جامعه را چند قطبی کند سخنگوی فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرانی و دغدغه دو قطبی شدن انتخابات سال 96 اظهار داشت: انتخابات آینده باید رقابت بر سر برنامه کاندیداها باشد تا از جو تنش‌زا فاصله بگیریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103483464985.jpg انتخابات,آینده,باید,رقابت,بر,سر,برنامه,کاندیداها,باشد/انتخابات,نباید,جامعه,را,چند,قطبی,کند Icana

بهرام پارسایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه فضای انتخابات دو قطبی نشود، گفت: منظور رهبر انقلاب از اینکه فضای انتخابات دو قطبی نشود این بود که انتخابات با فضایی تنش‌زایی روبه رو نشود و در فضای آرام رقابت سالم شکل بگیرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: قطعا  رقابت وجود خواهد داشت انتخابات بدون رقابت نخواهد بود اما باید کمک کنیم تا در فضای سالم برگزار و اصول اخلاقی و قانونی رعایت شود.

وی گفت: اگر انتخابات با اصول اخلاقی و دموکراسی برگزار شود جای نگرانی و دغدغه نخواهد بود و انتظار داریم که رقابت ها بر اساس برنامه کاندیداها باشد. مردم هم به برنامه های کاندیداها نگاه می کنند اما هواداران و مبلغان کاندیداها باید اصول را رعایت کنند و خارج از چارچوب، اخلاق و قانون اظهار نظر نکنند تا جو جامعه متشنج نشود.

این نماینده افزود: در شرایطی که انتخابات در فضای سالم برگزاری شود به نفع کشور، مردم و نظام تمام می شود،  باید نشان دهیم مردم ما فرهنگ لازم را برای انتخابات سالم و با اصول دموکراسی جهان را دارند و بر اساس احساس رای نمی دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet