خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/14 14:49:29
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

حکومت متزلزل آل سعود به دنبال کسب قدرت با انباشت سلاح است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است عربستان سعودی تمام تلاش خود را می کند تا در کنار جنگ نظامی، به اقتصاد کشورهای دیگر نیز ضربه وارد کند اما ایران به لحاظ استحکامی که دارد دچار تزلزل نخواهد شد هرچند شاید به خاطر نحوه فروش نفت از سوی عربستان با مشکلاتی روبرو شویم.
حکومت متزلزل آل سعود به دنبال کسب قدرت با انباشت سلاح است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است عربستان سعودی تمام تلاش خود را می کند تا در کنار جنگ نظامی، به اقتصاد کشورهای دیگر نیز ضربه وارد کند اما ایران به لحاظ استحکامی که دارد دچار تزلزل نخواهد شد هرچند شاید به خاطر نحوه فروش نفت از سوی عربستان با مشکلاتی روبرو شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/67958.jpg حکومت,متزلزل,آل,سعود,به,دنبال,کسب,قدرت,با,انباشت,سلاح,است Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر اینکه عربستان سعودی دارای استراتژی غلطی در محاسبات منطقه ای است، گفت: آل سعود گمان می کند انباشت سلاح های نظامی در عربستان برای حمله به یمن و تجاوز به بحرین باعث تقویت جایگاه آنها در منطقه می شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: عربستان سعودی در حال افول است لذا طبیعی است به انبار مهمات تبدیل شود و تصور می کند با این کار می تواند قدرت خود در منطقه را حفظ کند و البته می تواند برای برخی کشورها نیز خطرآفرین باشد.

وی افزود: رفته رفته کشورهای منطقه با خطری که از سوی عربستان سعودی احساس می کنند به سمتی می روند که فکری برای سیاست های آل سعود کنند و در نهایت برای این کشور گران تمام خواهد شد و متأسفانه بیشترین هزینه آن را نیز ملت عربستان می دهند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: عربستان سعودی تمام تلاش خود را می کند که در کنار جنگ نظامی، به اقتصاد کشورهای دیگر نیز ضربه وارد کند تا در صدر بماند اما جمهوری اسلامی ایران به لحاظ استحکامی که دارد دچار تزلزل نخواهد شد اما قطعا شاهد آثار منفی به لحاظ نحوه فروش نفت ازسوی عربستان خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet