هدر موبایل
1395/07/16 09:29:42
سرویس سیاسی
عارف:

رقابت در انتخابات با در نظر گرفتن آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب صورت گیرد/نباید جامعه را درگیر التهاب دو قطبی سیاسی کرد

رئیس فراکسیون امید در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: برای اینکه جامعه در جریان انتخابات دو قطبی نشود باید آرمان ها و ارزش های انقلاب مدنظر همه جریان های سیاسی و احزاب قرار گیرد.
رقابت در انتخابات با در نظر گرفتن آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب صورت گیرد/نباید جامعه را درگیر التهاب دو قطبی سیاسی کرد رئیس فراکسیون امید در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: برای اینکه جامعه در جریان انتخابات دو قطبی نشود باید آرمان ها و ارزش های انقلاب مدنظر همه جریان های سیاسی و احزاب قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609101514490790.jpg رقابت,در,انتخابات,با,در,نظر,گرفتن,آرمان‌ها,و,ارزش‌های,انقلاب,صورت,گیرد/نباید,جامعه,را,درگیر,التهاب,دو,قطبی,سیاسی,کرد Icana

محمدرضا عارف در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص راه کارهایی که فضای انتخابات دو قطبی نشود، گفت:فراتر از اهداف احزاب و جریان های سیاسی، آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی قرار دارد بنابراین اگر جریان های سیاسی به ارزش ها و شعارهای انقلاب توجه داشته باشند جامعه به واسطه انتخابات دو قطبی نمی شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: الگو قرار دادن آرمان ها و ارزشهای انقلاب در مسیر انتخابات به وحدت نظر و انسجام منتج می شود. این راهبرد را جریان اصلاحات در انتخابات مجلس در نظر گرفت و تلاش داریم همین مسیر را در انتخابات سال آینده در نظر بگیریم.

وی گفت: رقابت در درون خانواده انقلاب باید با اخلاق و عقلانیت باشد. این بار هم شاهد خواهیم بود که رقابت با در نظر گرفتن منافع ملی، اخلاق و عقلانیت برگزار می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet