خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1395/07/16 10:38:54
سرویس اجتماعی
حسین زاده مطرح کرد:

انتقاد از تاخیر دولت در ارائه لایحه حمایت از محیط بانان/ ارائه طرح دوفوریتی در صورت عدم تعیین تکلیف لایحه

نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس با انتقاد از تاخیر دولت در ارائه لایحه حمایت از محیط بانان، گفت: در صورت تاخیر بیشتر دولت در ارایه لایحه، مجلس طرح دو فوریتی حمایت از محیط بانان را ارایه خواهد کرد.
انتقاد از تاخیر دولت در ارائه لایحه حمایت از محیط بانان/ ارائه طرح دوفوریتی در صورت عدم تعیین تکلیف لایحه نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس با انتقاد از تاخیر دولت در ارائه لایحه حمایت از محیط بانان، گفت: در صورت تاخیر بیشتر دولت در ارایه لایحه، مجلس طرح دو فوریتی حمایت از محیط بانان را ارایه خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105938892093.jpg انتقاد,از,تاخیر,دولت,در,ارائه,لایحه,حمایت,از,محیط,بانان/,ارائه,طرح,دوفوریتی,در,صورت,عدم,تعیین,تکلیف,لایحه, Icana

عبدالکریم حسین زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بر لزوم ارائه هر چه سریع تر لایحه حمایت از محیط بانان از سوی دولت به مجلس تاکید کرد و گفت: هر چند چندین ماه است سازمان حفاظت محیط زیست این لایحه را تدوین و به دولت ارائه کرده اما همچنان دولت در تصویب و ارائه آن به مجلس تعلل می کند در حالی که با تصویب و اجرای این لایحه می توان در جهت رفع مشکلات محیط بانان گام های جدی برداشت.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: اگر دولت هر چه سریع تر این لایحه را تعیین تکلیف و به مجلس ارائه نکند بدون شک نسبت به ارائه طرح دوفوریتی حمایت از محیط بانان اقدام خواهیم کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با انتقاد از اینکه محیط بانان از شرایط اقتصادی، معیشتی، اجتماعی و امنیتی مناسبی برخوردار نیستند، تصریح کرد: چنین شرایط و وضعیتی زیبنده این قشر مظلوم و پرتلاش نیست از این رو به صورت جدی نیاز است دولت هر چه سریع تر لایحه حمایت از محیط بانان را تعیین تکلیف کرده تا با تصویب آن  امنیت اقتصادی، امنیتی، اجتماعی و معیشتی و قضایی این قشر حاصل شود.

حسین زاده بر لزوم اصلاح قوانین، تشدید مجازات شکارچیان و همچنین بهبود وضعیت و شرایط شغلی محیط بان تاکید کرد و افزود: در جهت رفع مشکلات محیط بانان باید نسبت به رفع مشکلات زیرساختی این حوزه در میان مدت و بلند مدت توجه جدی داشت.

نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی، بر لزوم افزایش آگاهی مردم و فرهنگ سازی مناسب در جهت تقویت روحیه ضدشکار تاکید کرد و گفت: در کنار تشدید مجازات شکارچیان ضرورت دارد نسبت به فرهنگ سازی مناسب و همچنین افزایش آگاهی مردم برای کاهش شکارغیرمجاز و بی رویه در کشور اقدام کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet