ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/16 15:40:00
سرویس سیاسی
حاجی بابایی:

تشریح تفاوت رقابت با دو قطبی شدن جامعه در جریان انتخابات/ دوقطبی شدن به تخریب و واگرایی می انجامد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همه جریان های سیاسی باید به سمت برگزاری رقابت سنگین انتخاباتی باشند با این نگاه که فردی تخریب نشود بلکه رقابت بر سر طرح ها و برنامه ها باشد.
تشریح تفاوت رقابت با دو قطبی شدن جامعه در جریان انتخابات/ دوقطبی شدن به تخریب و واگرایی می انجامد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همه جریان های سیاسی باید به سمت برگزاری رقابت سنگین انتخاباتی باشند با این نگاه که فردی تخریب نشود بلکه رقابت بر سر طرح ها و برنامه ها باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201603107978238792.jpg تشریح,تفاوت,رقابت,با,دو,قطبی,شدن,جامعه,در,جریان,انتخابات/,دوقطبی,شدن,به,تخریب,و,واگرایی,می,انجامد Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نگرانی در خصوص دو قطبی شدن جامعه در جریان برگزاری انتخابات اظهار داشت: دو قطبی نشدن به این معنا است که در واقع گروه های سیاسی و کسانی که در واقع کنشگران صحنه سیاسی هستند در داخل محوطه تعریف شده نظام بازی کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: اگر همه جریان های به دنبال این باشند که طرح نوعی بیاورند تا بر اساس این طرح مردم به آن رای دهند از ایجاد فضای دو قطبی تخریب کننده فاصله خواهیم گرفت.

وی تاکید کرد: رقابت بر سر برنامه آن هم در چارچوب نظام و اقتدار ملی کار بسیار پسندیده ای است اما اگر کار به خصومت، دشمنی و استفاده از هر گونه حربه و بی اخلاقی بیانجامد به سمت دو قطبی  تخریب کننده خواهیم رفت.

این نماینده در ادامه تفاوت رقابت یا فضای دوقطبی را تشریح کرد و گفت: تفاوت رقابت با  دو قطبی شدن جامعه  در این است که  رقابت  حرکتی مثبت در جهت همگرایی و هم افزایی است اما دوقطبی شدن در نهایت به تخریب و واگرایی می انجامد و به زیان کشور خواهد بود.

حاجی بابایی تاکید کرد: همه باید به دنبال ایجاد رقابت سنگین و  همه جانبه باشیم اما در نهایت احترام به کاندیداها  را باید در نظر بگیریم و اگر کاندیدایی رای موافق مردم را کسب کرد ذوق زده نشود و برعکس اگر فردی پیروز میدان رقابت انتخاباتی نشد، راهپیمایی نکند، این دقیقا تعریف دو قطبی شدن جامعه در جریان انتخابات است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet