هدر موبایل
1395/07/16 12:39:35
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی:

جیسون رضاییان از رأفت جمهوری اسلامی سوء استفاده نکند/ جاسوسی او ثابت شده بود

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جاسوسی جیسون رضاییان ثابت شده بود تاکید کرد: از رأفت جمهوری اسلامی سوء استفاده نکند.
جیسون رضاییان از رأفت جمهوری اسلامی سوء استفاده نکند/ جاسوسی او ثابت شده بود عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جاسوسی جیسون رضاییان ثابت شده بود تاکید کرد: از رأفت جمهوری اسلامی سوء استفاده نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102618587577.jpg جیسون,رضاییان,از,رأفت,جمهوری,اسلامی,سوء,استفاده,نکند/,جاسوسی,او,ثابت,شده,بود Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به شکایت جیسون رضاییان از ایران اظهار داشت: با توافقی جیسیون رضاییان با 20 نفر از زندانیان و افراد تحت تعقیب ایرانی معاوضه شد اما متاسفانه زیر چنین توافقی زدند.

نماینده مردم فسا در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: طبق قوانین داخلی آمریکا اتباع این کشور می تواند به هر بهانه ای از جمهوری اسلامی ایران شکایت کنند اکنون رضاییان با اتکا به این قانون و با هدف جو سازی علیه جمهوری اسلامی از ایران شکایت کرده است.

وی با بیان ایکه آمریکا برای برداشت از اموال ایران نیاز به علم کردن چنین پرونده هایی دارد، گفت: جیسون رضاییان با توجه به اینکه جاسوسی اش احراز شده بود نباید از رأفت جهموری اسلامی سو استفاده کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا با چنگ زدن به چنین سوژه هایی تلاش دارد جمهوری اسلامی را تحت فشار قراردهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet