ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/16 10:35:07
سرویس سیاسی
رحیمی با اشاره به برگزاری رزمایش مشترک نظامی میان ایران و پاکستان:

چشم انداز جمهوری اسلامی برای تقویت تعاملات نظامی با کشورهای همسایه/ تأثیر روابط نظامی در آینده مناسبات دو کشور

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت:نتایج همکاری های نظامی میان ایران و پاکستان در آینده روابط دو کشور تأثیرگذار خواهد بود،بنابراین برگزاری رزمایش های نظامی میان دو کشور دارای اهمیت استراتژیک است.
چشم انداز جمهوری اسلامی برای تقویت تعاملات نظامی با کشورهای همسایه/ تأثیر روابط نظامی در آینده مناسبات دو کشور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت:نتایج همکاری های نظامی میان ایران و پاکستان در آینده روابط دو کشور تأثیرگذار خواهد بود،بنابراین برگزاری رزمایش های نظامی میان دو کشور دارای اهمیت استراتژیک است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106203230239.jpg چشم,انداز,جمهوری,اسلامی,برای,تقویت,تعاملات,نظامی,با,کشورهای,همسایه/,تأثیر,روابط,نظامی,در,آینده,مناسبات,دو,کشور Icana

علیرضا رحیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش همکاری های نظامی ایران و پاکستان و برگزاری رزمایش نیروی دریایی دو کشور در منطقه خلیج فارس، گفت: قطعا استراتژی جمهوری اسلامی تقویت روابط با همسایگان است، حال با توجه به روابط ایران و پاکستان به عنوان دو کشور مسلمان و همسایه، این همکاری های بسیار مثبت و مفید خواهد بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به طور حتم تقویت روابط و تعاملات با کشورهای جهان اسلام، برای ایران بسیار مهم و دارای اهمیت است و جمهوری اسلامی همواره در این راستا حرکت کرده است.

وی افزود: نکته مهم در روابط ایران و پاکستان این است که همکاری های دفاعی و اقتصادی دو کشور باید تقویت شود و یکی از علائم و نشانه های گسترش این حوزه ها، افزایش همکاری های نظامی میان دو کشور است.

رحیمی ادامه داد: به طور حتم نتایج همکاری های نظامی میان ایران و پاکستان در آینده روابط دو کشور تأثیرگذار خواهد بود، بنابر این برگزاری رزمایش های نظامی میان دو کشور دارای اهمیت استراتژیک است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، سطح توانمندی های نظامی ارتش پاکستان را بسیار مطلوب و رو به رشد ارزیابی کرد و گفت: ارتش این کشور در چند سال اخیر همکاری های بسیاری را در سطح نظامی با آمریکا داشته و به همین دلیل در سطح بالایی از این حوزه قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet