ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/16 10:59:34
سرویس اقتصادی
زارع مطرح کرد:

لزوم حمایت از صادرات خدمات فنی و مهندسی در برنامه ششم توسعه

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صادرات خدمات فنی و مهندسی ارزآوری قابل توجهی به همراه خواهد داشت، گفت: باید از صادرات خدمات فنی و مهندسی در حوزه های ها مختلف حمایت شود.
لزوم حمایت از صادرات خدمات فنی و مهندسی در برنامه ششم توسعه عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صادرات خدمات فنی و مهندسی ارزآوری قابل توجهی به همراه خواهد داشت، گفت: باید از صادرات خدمات فنی و مهندسی در حوزه های ها مختلف حمایت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/84740.jpg لزوم,حمایت,از,صادرات,خدمات,فنی,و,مهندسی,در,برنامه,ششم,توسعه Icana

رحیم زارع درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درخصوص صادرات خدمات فنی و مهندسی گفت: یکی از فرصت های مهم برای صادرات غیرنفتی، توجه به صادرات خدمات فنی و مهندسی است.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به وجود نیروی تحصیل کرده در کشور و ظرفیت های قابل توجه در حوزه فنی و مهندسی ضرورت دارد؛شرایط برای صادرات خدمات فنی و مهندسی تسهیل شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه صادرات خدمات فنی و مهندسی ارزآوری قابل توجهی به همراه خواهد داشت، افزود: با توجه به اینکه در زمینه های مختلف مهندسی در کشور نیرو متخصص وجود دارد،بنابراین باید از صادرات خدمات فنی و مهندسی در کشور حمایت شود.

لزوم ارائه جوایز صادراتی به صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی

زارع با تاکید بر لزوم ارائه جوایز صادراتی به صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی افزود: در حوزه های صنعت آب و برق و همچنین مسکن ظرفیت های خوبی برای صادرات خدمات فنی و مهندسی وجود دارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در پسابرجام باید شرایط برای حمایت بیشتر از صادرات خدمات فنی و مهندسی فراهم شود و توجه به این مهم در برنامه ششم توسعه لحاظ شود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet