هدر موبایل
1395/07/14 23:06:53
سرویس استان ها
چنارانی در واکنش به انتشار تصویر سرکرده منافقین در ویژه نامه فارغ التحصیلان دانشگاه شریف:

از وزیر علوم می خواهیم موضوع را با جدیت پیگیری کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: چاپ عکس سرکرده گروهک منافقین در ویژه نامه فارغ التحصیلان دانشگاه شریف به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.
از وزیر علوم می خواهیم موضوع را با جدیت پیگیری کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: چاپ عکس سرکرده گروهک منافقین در ویژه نامه فارغ التحصیلان دانشگاه شریف به هیچ عنوان قابل توجیه نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106644781804.jpg از,وزیر,علوم,می,خواهیم,موضوع,را,با,جدیت,پیگیری,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت هاجر چنارانی ضمن اعلام این مطلب افزود: در همین ارتباط امروز 33 تن از نمایندگان مجلس در تذکری به وزیر علوم از او خواستند تا در این رابطه به مجلس پاسخگو باشد.

وی اظهار داشت: از وزیر علوم می خواهیم که این  موضوع را با جدیت پیگیری کند و با افراد خاطی در این زمینه برخورد لازم صورت بگیرد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در خانه ملت با اشاره به اینکه افتخار امروز دانشگاه صنعتی شریف تربیت هزاران دانش آموخته ای است که در بخش های مختلف به کشور خدمت می کنند، گفت: یکی از افتخارات این دانشگاه  تقدیم 140 شهید به انقلاب اسلامی است که از جمله آنها می توان از حاج محسن وزوایی از فرماندهان اطلاعات عملیات لشگر حضرت رسول (ص) نام برد که آنچنان دشمن را به ستوه آورده بود که صدام برای سر او جایزه تعیین کرد.

وی با بیان اینکه به اینکه شهیدان مسعود علیمحمدی، مجید شهریاری و مصطفی احمدی روشن که هرسه از شهدای هسته ای هستند، از فارغ التحصیلان این دانشگاه به شمار می رود، اظهار داشت: افتخار امروز دانشگاه صنعتی شریف به وجود چنین شهیدانی است که علاوه بر آنکه مرزهای دانش را درنوردیده اند، در مسیر دفاع از دستاوردهای نظام جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

چنارانی یادآور شد: به طور حتم استادان، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف اجازه نخواهند داد تا برخی رفتار های کج اندیشانه حیثیت این دانشگاه بزرگ و افتخارآفرین را زیر سوال ببرد.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet