ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/14 17:46:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ذوالقدر خبر داد

بازدید جمعی از اعضای فراکسیون زنان مجلس از تالار وحدت/برای مرمت این بنا تلاش می کنیم

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید امروز جمعی از اعضای این فراکسیون از ساختمان تالار وحدت گفت: این ساختمان نیاز به مرمت و بازسازی دارد که ما برای انجام این کار، تلاش خواهیم کرد.
بازدید جمعی از اعضای فراکسیون زنان مجلس از تالار وحدت/برای مرمت این بنا تلاش می کنیم عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید امروز جمعی از اعضای این فراکسیون از ساختمان تالار وحدت گفت: این ساختمان نیاز به مرمت و بازسازی دارد که ما برای انجام این کار، تلاش خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100019347281.jpg بازدید,جمعی,از,اعضای,فراکسیون,زنان,مجلس,از,تالار,وحدت/برای,مرمت,این,بنا,تلاش,می,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ فاطمه ذوالقدر با اشاره به بازدید جمعی از اعضای فراکسیون زنان مجلس از تالار وحدت افزود: در این بازدید فاطمه سعیدی، طیبه سیاوشی و ناهید تاج الدین به همراه بنده حضور داشتیم و از ساختمان تالار وحدت بازدید کردیم.

وی با اشاره به اینکه در این بازدید در جریان وضعیت این ساختمان قرار گرفتیم ادامه داد: ساختمان تالار وحدت در سال 1346 توسط یک مهندس آلمانی ساخته شده است.

ذوالقدر تصریح کرد: این ساختمان یکی از بی نظیرترین ساختمان های دنیا است که از نظر شکلی تنها یک ساختمان همانند آن است که آن ساختمان در مونیخ آلمان است.

عضو فراکسیون زنان مجلس با تاکید بر اینکه باید به وضعیت اینگونه ساختمان ها که قدمت تاریخی دارند و فرهنگی هستند رسیدگی شود، گفت: مسئولان این ساختمان برای ما گزارشی را بیان و تاکید کردند که به دلیل فعل و انفعالات مدیریتی رسیدگی های لازم به این ساختمان صورت نگرفته است.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه ساختمان تالار وحدت نیاز به مرمت و رسیدگی دارد، گفت: پس از بازدید صورت گرفته تلاشمان این خواهد بود که مرمت این ساختمان انجام شود و در این راستا ما رسیدگی لازم را انجام دهیم.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: ما موضوع مرمت ساختمان تالار وحدت را در کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح می کنیم و در راستای بازسازی و مرمت آن گام خواهیم برداشت.

وی تاکید کرد: از زمان آغاز مجلس دهم ما بازدیدهای مختلفی از بافت های قدیمی داشته ایم و در این راستا تمام تلاشمان این است که بتوانیم این بافت ها را مرمت کنیم؛ زیرا این بافت ها جزو سرمایه های تاریخی و فرهنگی ما هستند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet