هدر موبایل
1395/07/16 10:34:41
سرویس سیاسی
نوروزی:

مرزهای ایدئولوژیک جمهوری اسلامی در پسابرجام تغییر نکرده است/دولتمردان خارجی واقع بینانه به ایران سفر کنند

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب با رژیم صهیونیستی به‌واسطه ستمی که به مسلمانان روا داشته مبارزه کرده و هیچ‌گاه از این ایدئولوژی خود عقب‌نشینی نمی‌کند.
مرزهای ایدئولوژیک جمهوری اسلامی در پسابرجام تغییر نکرده است/دولتمردان خارجی واقع بینانه به ایران سفر کنند سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب با رژیم صهیونیستی به‌واسطه ستمی که به مسلمانان روا داشته مبارزه کرده و هیچ‌گاه از این ایدئولوژی خود عقب‌نشینی نمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608100146621316.jpg مرزهای,ایدئولوژیک,جمهوری,اسلامی,در,پسابرجام,تغییر,نکرده,است/دولتمردان,خارجی,واقع,بینانه,به,ایران,سفر,کنند Icana

حسن نوروزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: متأسفانه برخی مسئولان خارجی تصور می کنند در پسابرجام به علت شکست خوردگی مذاکره کرده ایم در حالی که مذاکرات که در نهایت منجر به تصویب برجام شد یک مذاکره دو سر برد بود.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اگر برجام مورد پذیرش ما قرار گرفت با توجه به فرمایشات و ملاحظاتی بود که مقام معظم رهبری داشتند لذا قرار نیست با پذیرش برجام اعتقادات خود را فراموش کنیم.

وی افزود: ایران حدود 3 هزار سال تاریخ مکتوب دارد و به هیچ حکومتی اجازه توهین به خود نمی دهد همچنین جمهوری اسلامی از بعد از انقلاب با رژیم صهیونیستی به واسطه ظلم و ستمی که به فلسطینیان و مسلمانان روا داشته است مبارزه کرده و هیچ گاه از این ایدئولوژی خود عقب نشینی نمی کند.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ما در فضای پسابرجام انتظار داریم کشورها همچنان به عقاید ما احترام بگذارند و بدانند اگر در این راه توهینی به ما کنند به آنها توهین خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet