ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/16 12:51:58
سرویس سیاسی
تجری:

عدم رعایت آداب دیپلماسی امتیاز منفی برای حکومت کشورها دارد

نایب رئیس کمیسیون اصل نود معتقد است مسئولان کشورهای خارجی باید بدانند وقتی قرار است به جمهوری اسلامی وارد شوند، آداب و عقاید آن کشور را نیز رعایت کنند.
عدم رعایت آداب دیپلماسی امتیاز منفی برای حکومت کشورها دارد نایب رئیس کمیسیون اصل نود معتقد است مسئولان کشورهای خارجی باید بدانند وقتی قرار است به جمهوری اسلامی وارد شوند، آداب و عقاید آن کشور را نیز رعایت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100881249351.jpg عدم,رعایت,آداب,دیپلماسی,امتیاز,منفی,برای,حکومت,کشورها,دارد Icana

فرهاد تجری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه احترام به نقطه نظرات کشورها هنگام ورود به آن کشور از ملزومات دیپلماسی است، گفت: مسئولان کشورهای خارجی باید بدانند وقتی قرار است به جمهوری اسلامی وارد شوند، آداب و عقاید آن کشور را نیز رعایت کنند.

نماینده مردم قصرشیرین و سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: افرادی که اظهارنظرهای عجیب درباره جمهوری اسلامی کرده و خواسته های غیرمنطقی دارند، درجه بی اطلاعی خود از جریانات دیپلماسی را می رسانند.

وی افزود: لازم است دستگاه دیپلماسی کشورمان پیش از ورود افراد و شخصیت های خارجی آنها را چارچوب نظام سیاسی و آرمان و ارزش های آن آشنا کند تا آنها دچار خطا نشوند.

نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اظهارات وزیر اقتصاد آلمان و درخواست وی مبنی بر به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی برای انجام مبادلات اقتصادی ایران با این کشور، درست پیش از سفر وی به ایران یک امتیاز منفی برای دستگاه حکومتی آلمان منظور کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet