هدر موبایل
1395/07/16 15:05:00
سرویس سیاسی
فولادگر:

ایدئولوژی جمهوری اسلامی در فضای پسابرجام پیرامون رژیم صهیونیستی ثابت است

نماینده مردم اصفهان در مجلس حدود و ثغور مذاکرات برجام کاملا مشخص بود و حتی زمانی که پیشنهاد مذاکره درباره مسائل منطقه داده شد آن را نپذیرفتیم و این بیانگر ثبات ایدئولوژی جمهوری اسلامی است.
ایدئولوژی جمهوری اسلامی در فضای پسابرجام پیرامون رژیم صهیونیستی ثابت است نماینده مردم اصفهان در مجلس حدود و ثغور مذاکرات برجام کاملا مشخص بود و حتی زمانی که پیشنهاد مذاکره درباره مسائل منطقه داده شد آن را نپذیرفتیم و این بیانگر ثبات ایدئولوژی جمهوری اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/42735.jpg ایدئولوژی,جمهوری,اسلامی,در,فضای,پسابرجام,پیرامون,رژیم,صهیونیستی,ثابت,است Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه قرار نیست پذیرش مذاکره در برجام به معنای صدور اجازه مذاکره در مسائل دیگر باشد، گفت: حدود و ثغور مذاکرات برجام کاملا مشخص بود و حتی زمانی که پیشنهاد مذاکره درباره مسائل منطقه داده شد آن را نپذیرفتیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: ایدئولوژی جمهوری اسلامی اجازه مذاکره درباره موضوعاتی که دیدگاه بسیار متفاوتی با سایر کشورها داریم نمی دهد که در این زمینه عدم به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی از آن جمله است.

وی ادامه داد: متأسفانه برخی کشورها گمان کرده اند در فضای پسابرجام مواضع جمهوری اسلامی در سیاست خارجی تغییر کرده اما باید بدانند اینگونه نیست و باید حد و حدود را در اظهارات خود بدانند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان ساخت: مواضع جمهوری اسلامی بارها از طریق مقام معظم رهبری و دولت ایران اعلام شده و ما همواره از استقلال مردمی حمایت کرده، با مداخله مستقیم قدرت های سلطه گر و حمایت از تروریست ها مبارزه کرده و مخالفیم لذا کشورها باید در اظهارنظرهای خود به خصوص زمانی که قرار است به کشورمان وارد شوند دقت عمل لازم را صورت دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet