هدر موبایل
1395/07/14 18:15:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم ایلام در مجلس:

دولت دستاوردهای بزرگی در عرصه داخلی و خارجی داشته است

نماینده مردم ایلام، چرداول، ایوان، مهران، ملکشاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید با وجود محدودیت های مالی ناشی از تحریم ها، کاهش قیمت نفت و عملکرد نامناسب دولت گذشته دستاوردهای بزرگی در عرصه های داخلی و بین المللی داشته است.
دولت دستاوردهای بزرگی در عرصه داخلی و خارجی داشته است نماینده مردم ایلام، چرداول، ایوان، مهران، ملکشاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید با وجود محدودیت های مالی ناشی از تحریم ها، کاهش قیمت نفت و عملکرد نامناسب دولت گذشته دستاوردهای بزرگی در عرصه های داخلی و بین المللی داشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100494422460.jpg دولت,دستاوردهای,بزرگی,در,عرصه,داخلی,و,خارجی,داشته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ جلال میرزایی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان چرداول اظهار کرد: شرایط کشور با عملکرد مناسب و دور از هیاهوی دولت یازدهم به سوی بهبودی و امیدواری است و آینده ای روشن و پر از امید و سرافرازی برای کشور در انتظار است.

وی افزود: بیان دستاوردهای بزرگ دولت به معنای نبود مشکلات و کمبودها نیست ولی باید همه با وحدت و همدلی در راستای اعتلای کشور گام برداریم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: نقد لازمه پیشرفت کشور است و نقد منصفانه برای دولت مفید است و بر این اساس دولت را منصفانه نقد کنیم تا با همدلی و همفکری موانع پیش روی را برداریم و بهترین خدمت ها را به مردم ارائه کنیم.

میرزایی مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم را کنترل تورم، ثبات قیمت ارز، امنیت غذایی، افزایش تولید و صادرات نفت، تولید یک میلیون بشکه در روز، افزایش بی سابقه تولید و خرید گندم و امنیت اجتماعی اعلام کرد.

نماینده مردم حوزه انتخابیه ایلام در مجلس شورای اسلامی گزارش اخیر بانک جهانی در خصوص وضعیت اقتصادی ایران در سال 2016 را نوید بخش و امیدوار کننده دانست.

وی اضافه کرد: این گزارش بر گرفته از معیارهای علمی است که نشانگر افزایش تولید ناخالص ملی و رشد اقتصادی ایران به حدود چهار و نیم برابری است و دولت دکتر روحانی عزم خود را بر رشد اقتصادی تا هفت درصد جزم کرده و به نظرم تحقق این موضوع به میزان پنج درصدی قطعا میسر و شدنی است.

وی ضمن انتقاد و گلایه از برخی رسانه ها در ارائه گزارش خلاف حقیقت از وضعیت اقتصادی کشور، از رسانه ها و مطبوعات خواست نسبت به ارائه گزارش های مثبت و واقعی از شرایط اقتصادی امن و خوب کشور برای ایجاد فضای مناسب و جلب اعتماد بین المللی و بازار و اقتصاد جهانی اقدام کنند.

میرزایی بر نقش اصلی نمایندگان مجلس یعنی نظارت تاکید کرد و یادآور شد: وظایف نمایندگان نظارت در راستای اعتلا و توسعه کشور است و باید بدور از حب و بغض، منافع شخصی و جناحی بعنوان امانت دار مردم وظایف قانونی خود را انجام دهیم.

وی اضافه کرد: مدیریت با کار انتخاباتی و تبلیغاتی تفاوت دارد و اینک زمان انجام کار است و لازمه توسعه و پیشرفت اعمال قانون، قانونمندی و قانون مداری است.

نماینده مردم حوزه نتخابیه ایلام در ادامه خدمت به مردم و رضایتمندی اقشار مختلف را لازمه بقای مدیریت مدیران دانست و بر نظارت و اجرای انضباط اداری در سطوح مدیران اجرایی تاکید کرد.

میرزایی از زحمات استاندار ایلام و رایزنی های گسترده ایشان با مسئولان در مرکز و وزارتخانه ها تشکر کرد و گفت: در بازدیدهایی که از حوزه نمایندگی داشته ام شاهد پیگیری های مستمر استاندار ایلام برای حل مشکلات مردم بوده ام.

وی افزود: از هیچ تلاشی برای پیگیری و رفع مشکلات مردم دریغ نخواهم کرد و امیدوارم با گشایشی که در آینده ای نزدیک صورت می گیرد بتوانیم اعتبارات مناسبی را در حوزه ملی برای استان ایلام جذب کنیم.

به گزارش ایرنا؛ شهرستان 67 هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 35 کیلومتری ایلام قرار دارد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet