هدر موبایل
1395/07/15 11:11:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس کمیسیون صنایع مجلس:

مدیران کشور باید برای طراحی و اجرای پروژه های بزرگ حمایت شوند

رئیس کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر اینکه بیشتر مدیران کشور افرادی دلسوز و کوشا هستند، گفت: مدیران کشور باید برای طراحی و اجرای پروژه های بزرگ و تاثیرگذار حمایت شوند.
مدیران کشور باید برای طراحی و اجرای پروژه های بزرگ حمایت شوند رئیس کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر اینکه بیشتر مدیران کشور افرادی دلسوز و کوشا هستند، گفت: مدیران کشور باید برای طراحی و اجرای پروژه های بزرگ و تاثیرگذار حمایت شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/90641.jpg مدیران,کشور,باید,برای,طراحی,و,اجرای,پروژه,های,بزرگ,حمایت,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عزیز اکبریان در جلسه شورای اداری استان البرز که صبح پنجشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: نگاه منفی به مدیران کشور شایسته نیست و آنها را از ورود به اقدامات اساسی و پروژه های تاثیرگذار باز می دارد. 

اکبریان با اشاره به شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل گفت: دولت در این راه اقداماتی انجام داده و تفویض اختیار شده است، ولی با توجه به اهمیت امر کافی نیست و تفویض اختیارات بیشتری باید صورت گیرد. 

وی افزود: باید به مدیران اعتماد کرد و مسئولیت تصمیم گیری در امور مهم را به آنها داد. 

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برای سرمایه گذاری در پروژه های مهم در استان گاهی سنگ اندازی های غیر منطقی می شود که این اقدامات مانع پیشبرد اهداف می شود. 

وی گفت: باید با تغییر نگرش های منفی راه را برای افراد متخصص و با تجربه برای انجام امور مهم هموار کرد. 

اکبریان افزود: ضرورت دارد که پروژه های بزرگ را به افراد کاردان واگذار کرد و برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گام اساسی برداشت. 

وی با اشاره به سفر رییس جمهور به استان البرز خاطر نشان کرد: باید در این سفر پروژه های بزرگ در دستور کار قرار گیرد و مسائل مهم مطرح شود. 

این نماینده مجلس با اشاره به مانور 20 میلیونی در کربلا در روز اربعین، افزود: ستاد اربعین برای 30 هزار نفر برنامه ریزی کرده است. 

به گزارش ایرنا اکبریان ادامه می دهد: در این رابطه باید تمامی مسئولان با اهتمام ویژه در این راه یاری رسا باشند که شور حسینی برای همیشه باقی مانده و هر کس به نوبه خود انجام وظیفه کند.

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet