هدر موبایل
1395/07/15 15:17:13
سرویس فرهنگی

بازدید تعدادی از بانوان مجلس از نمایشگاه هنرِ تدبیر/ ایجاد آرامش در جامعه؛ مهم ترین دستاورد دولت یازدهم

تعدادی از بانوان مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم بازدید کرده و ضمن تقدیر از نگاه هنرمندانه برگزارکنندگان نمایشگاه به دستاوردهای دولت، این نمایشگاه را فرصتی برای نمایش تلاش‌های دولت یازدهم دانستند.
بازدید تعدادی از بانوان مجلس از نمایشگاه هنرِ تدبیر/ ایجاد آرامش در جامعه؛ مهم ترین دستاورد دولت یازدهم تعدادی از بانوان مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم بازدید کرده و ضمن تقدیر از نگاه هنرمندانه برگزارکنندگان نمایشگاه به دستاوردهای دولت، این نمایشگاه را فرصتی برای نمایش تلاش‌های دولت یازدهم دانستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610102545571447.jpg بازدید,تعدادی,از,بانوان,مجلس,از,نمایشگاه,هنرِ,تدبیر/,ایجاد,آرامش,در,جامعه؛,مهم,ترین,دستاورد,دولت,یازدهم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فاطمه ذوالقدر، طیبه سیاوشی شاه عنایتی، ناهید تاج‌الدین و فاطمه سعیدی؛ بانوان فراکسیون زنان مجلس از نمایشگاه دستاوردهای دولت (هنرِ تدبیر) بازدید کردند.

بنابراین گزارش؛"ذوالقدر"عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان در اظهارنظری درخصوص این نمایشگاه، گفت: در مسیری که از ابتدا تا انتهای نمایشگاه برای بازدید قرار داده شده است، کاهش تورم و برداشتن تحریم‌ها در ورود داروها به کشور بسیار مهم بود،لذا معتقدم کارهایی که توسط دولت یازدهم انجام شده، جای تشکر و قدردانی دارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلاشمهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی همچنین ابراز امیدواری کرد که این نمایشگاه در استان‌های دیگر هم برگزار شود و فقط به تهران محدود نباشد.

ذوالقدر: جای خالی دستاوردهای دولت دهم در کنار دولت تدبیر و امید   

همچنین فاطمه سعیدی؛ یکی دیگر از اعضای فراکسیون زنان مجلس پس از بازدید از  نمایشگاه هنرِ تدبیر، گفت: من به کسانی که برای برگزاری این نمایشگاه زحمت کشیدند و سلیقه به خرج دادند،خسته نباشید می‌گویم. بهتر بود در این نمایشگاه در کنار دستاوردهای دولت یازدهم، خروجی هم از دولت قبل حتی به اندازه یک غرفه کوچک دیده می‌شد،چراکه با چنین اقدامی تلاش دولت آقای روحانی بیشتر به چشم می‌آمد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد:در جای جای این نمایشگاه بشکه‌های نمادین نفت هم قرار داشت که نشان از افزایش تولید روزانه نفت دارد که این ایده برایم جالب بود، با این وجود برای دولت یازدهم که در اطلاع‌رسانی دستاوردهای آن کوتاهی می‌شود، آرزوی موفقیت دارم.

سیاوشی: ایجاد آرامش در جامعه؛ مهم ترین دستاورد دولت

سیاوشی شاه عنایتی نیز به دلیل بازدید از نمایشگاهی که برای نخستین بار دستاوردهای دولت یازدهم را به نمایش گذاشته است ابراز خوشحالی کرد و گفت: این نمایشگاه به دلیل تلاش برای نمایش دستاوردهای دولت یازدهم، برای من جالب بود.  

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلاشمهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مهم‌ترین ویژگی این نمایش این است که بیینده هر چه جلوتر می‌روید، حس سبک‌تر شدن جامعه را بدست می آورد لذا معتقدم مهم‌ترین دستاورد دولت دکتر روحانی، آن آرامش روحی و روانی بود که به ویژه پس از امضای برجام به دست آمد.

عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان ادامه داد: دولت احتیاج دارد در مقابل هیاهوی مخالفان، دستاوردهایش را به گوش مردم برساند تا مردم از تلاش‌های دولت مطلع شوند.

تاجالدین: رویت تحقق شعار امید و آرامش در نمایشگاه "هنر تدبیر"

ناهید تاجالدین نیز با یادآوری یکی از شعارهای انتخابات مجلس دهم، گفت: شعار "امید، آرامش و رونق اقتصادی" را امروز به عینه در نمایشگاه دستاوردهای دولت مشاهده و در این نمایشگاه زمانی که از ابتدا تا پایان راهرو قدم می‌زنیم، رفته‌رفته آرامشی که در جامعه‌ به وجود آمده حس می شود.

او همچنین به عدم نمایش دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه زنان انتقاد کرد و گفت:دراین نمایشگاه به تلاش های خانم مولاوردی و اتفاقات ویژه‌ای که دولت یازدهم در حوزه زنان انجام داده،توجه چندانی نشده است،که با کمک خانم مولاوردی می توان این اتفاق را بیشتر در نمایشگاه نشان داد.

عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان همچنین پیشنهاد کرد تا نمایشگاه "تدبیرِهنر" در همه استان‌های دیگر کشور هم برگزار شود تا مردم بدانند که در دولت یازدهم چه اتفاقاتی رخ داده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایشگاه "هنرِ تدبیر" با بیانی هنری دستاوردهای سه ساله دولت تدبیر و امید را در بخش‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، هسته‌ای، بین‌الملل و... پیش روی بازدیدکنندگان قرار داده است.

موسسه توسعه هنرهای معاصر مجری نمایشگاه "هنرِتدبیر" و مهدی افضلی مدیر این موسسه، رئیس نمایشگاه است که در آن با مدیاهای هنری، عکس، چیدمان، فیلم و انیمیشن اقدامات و دستاوردهای دولت را به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه "هنر تدبیر" تا 18 مهرماه در فضای باز تالار وحدت درحال برگزاری است و بازدید برای عموم مردم آزاد است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet