هدر موبایل
1395/07/16 10:00:05
سرویس سیاسی
بروجردی:

جیسون رضاییان؛ مزدور سیستم اطلاعات آمریکا/ شکایت او از ایران دعوای قضایی_سیاسی است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: رضاییان مزدور سیستم اطلاعات آمریکاست وشکایت او از ایران دعوای قضایی سیاسی است.
جیسون رضاییان؛ مزدور سیستم اطلاعات آمریکا/ شکایت او از ایران دعوای قضایی_سیاسی است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: رضاییان مزدور سیستم اطلاعات آمریکاست وشکایت او از ایران دعوای قضایی سیاسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105059297455.jpg جیسون,رضاییان؛,مزدور,سیستم,اطلاعات,آمریکا/,شکایت,او,از,ایران,دعوای,قضایی_سیاسی,است Icana

علاءالدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به شکایت جیسون رضاییان از ایران در دادگاه فدرل آمریکا اظهار داشت:  با توجه به اینکه جرم رضاییان به عنوان جاسوس بسیار سنگین تر از مدتی که در بازداشت قرار داشت، پیشنهاد می دهیم برگردد بقیه مدت سپری کند تا زیادگویی نکند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: کاری که صورت گرفت در واقع مبادله بود، تعدادی از ایرانی ها در زندان های آمریکا بودند و تعدادی تحت تعقیب قرار داشتند، به نظر می رسد آنچه که آنها اعلام می کنند و ادعاهای رضاییان، ادعاهای هدایت شده توسط سرویس اطلاعات آمریکاست، رضاییان مزدور آنها بودند و کار جاسوسی از ایران را برای این گروه انجام می داده.

وی با اشاره به اینکه رضاییان ادعا می کند 18ماه شکنجه روحی شده است، گفت: این ادعاها فاقد هر گونه ارزشی حقوقی است و بهانه جویی برای اینکه فشار سیاسی را علیه جمهوری اسلامی ایران است این اقدام بیشتر با نگاه توجیه تخلفات در عرصه اجرای برجام صورت می گیرد.

بروجردی در خصوص برخورد جمهوری اسلامی با ایران شکایت اظهار داشت: ایران هم بر اساس قانون مصوبه مجلس شورای اسلامی علیه آمریکا شکایت کرده و در دادگاه های داخلی حکم هایی علیه آمریکا صادر می کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بر این اساس ایران و آمریکا احکامی معادل 90 میلیارد دلار علیه هم صادر کرده اند و به نظر می رسد، دعوای سیاسی و قضایی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet