هدر موبایل
1395/07/16 10:21:54
سرویس اقتصادی
تاجگردون:

تسریع در روند توسعه گچساران با سفر ریس مجلس/ بازدید دکترلاریجانی از بافت فرسوده شهر دوگنبدان

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور دکتر لاریجانی و بازدید ایشان از مناطق مختلف شهرستان گچساران باعث می‌شود در روند توسعه این شهرستان تسریع شود.
تسریع در روند توسعه گچساران با سفر ریس مجلس/ بازدید دکترلاریجانی از بافت فرسوده شهر دوگنبدان نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور دکتر لاریجانی و بازدید ایشان از مناطق مختلف شهرستان گچساران باعث می‌شود در روند توسعه این شهرستان تسریع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/110849.jpg تسریع,در,روند,توسعه,گچساران,با,سفر,ریس,مجلس/,بازدید,دکترلاریجانی,از,بافت,فرسوده,شهر,دوگنبدان Icana

غلامرضا تاجگردون در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از بافت فرسوده شهرستان گچساران گفت: شهر دو گنبدان مرکز شهرستان گچساران از دو بافت جمعیتی برخوردار است، بخشی  از مردم در بافت قدیمی ساکن هستند که اصطلاحا به آن شهر قدیم گفته می‌شود.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بخشی از مردم گچساران نیز در بخشی از شهر نیز که به بافت نفت معروف است،زندگی می‌کنند.

این نماینده مردم درمجلس دهم،افزود: بافت قدیمی شهر گچساران بافتی فرسوده است که حدود 160 هکتار از عرصه شهری را شامل می‌شود که باید این بافت فرسوده نوسازی شود،البته در چند سال گذشته تلاش‌هایی برای انجام این مهم از سوی دولت صورت گرفته است.

تاجگردون افزود: ارائه وام های قرض‌الحسنه به 3 هزار واحد برای نوسازی منازل مسکونی در نظر گرفته شده، همچنین مقرر شده بخشی از وام‌ها در این رابطه به صورت بلاعوض پرداخت شود.

وی با مثبت ارزیابی کردن سفر رئیس مجلس به گچساران،تاکید کرد: حضور رئیس مجلس و بازدید وی از بافت فرسوده گچساران باعث شد که دکتر لاریجانی بیشتر با مسائل مردم این منطقه آشنا شود؛به دلیل اینکه تفاوت نوع زندگی مردم در بخش بافت فرسوده نسبت به مناطق دیگر کاملا مشهود است.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: امیدوارم با حمایت‌ها و مساعدت‌های دکتر لاریجانی و تاکید ایشان نهادهای دولتی در روند توسعه شهرستان گچساران و نوسازی بافت فرسوده شهر تسریع شود.

گفتنی است؛رئیس مجلس شورای اسلامی که به شهرستان گچساران سفر کرده است، صبح امروز (جمعه، 16 مهرماه) از بافت فرسوده گچساران بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل مردم منطقه قرار گرفت./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet