ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/16 10:05:22
سرویس سیاسی
امیرعبداللهیان:

خطر تجزیه کشورهای منطقه جدی است/ آمریکا نتوانست بازی در حلب را به نفع تروریست ها اداره کند

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل داعش را ابزار دست آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و گفت: تروریست‌ها با تشدید محاصره فوعه و کفریا در سوریه فاجعه جدید انسانی را در این کشور رقم زده‌اند.
خطر تجزیه کشورهای منطقه جدی است/ آمریکا نتوانست بازی در حلب را به نفع تروریست ها اداره کند دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل داعش را ابزار دست آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و گفت: تروریست‌ها با تشدید محاصره فوعه و کفریا در سوریه فاجعه جدید انسانی را در این کشور رقم زده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/45389.jpg خطر,تجزیه,کشورهای,منطقه,جدی,است/,آمریکا,نتوانست,بازی,در,حلب,را,به,نفع,تروریست,ها,اداره,کند Icana

حسین امیرعبداللهیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه آمریکا نتوانسته است بازی در حلب را به نفع تروریست ها اداره کند، گفت: مردم، ارتش و رهبری سوریه اجازه نخواهند داد که تروریست ها حتی در منطقه ای کوچک در سوریه باقی بمانند.

وی افزود: داعش ابزار دست محور آمریکا و رژیم صهیونیستی است که محور مقاومت را هدف قرار داده اما رژیم نامشروع اسراییل را هدف قرار نمی دهد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در پایان با جدی دانستن خطر تجزیه کشورهای منطقه، خاطرنشان ساخت: تروریست های شکست خورده در سوریه با تشدید محاصره فوعه و کفریا فاجعه جدید انسانی را در این کشور رقم زده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet