ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/16 11:50:07
سرویس سیاسی
خجسته:

دو قطبی شدن فضای انتخابات تلاش دشمن است

عضو  کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شواری اسلامی تاکید کرد: دشمن تلاش دارد که فضای انتخاباتی کشور را دو قطبی کند.
دو قطبی شدن فضای انتخابات تلاش دشمن است عضو  کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شواری اسلامی تاکید کرد: دشمن تلاش دارد که فضای انتخاباتی کشور را دو قطبی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604105538112606.jpg دو,قطبی,شدن,فضای,انتخابات,تلاش,دشمن,است Icana

امیر خجسته در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با در خصوص راه کارهایی برای فاصله گرفتن از دو قطبی شدن انتخابات، گفت:  مقام معظم رهبری نیز در این باره تاکیداتی داشتند بنابراین باید در ماه های منتهی به انتخابات به این نکته بیش از گذشته توجه کنیم و اجازه ندهیم دشمن به هدف خود یعنی دو قطبی شدن جامعه در جریان انتخابات برسد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دهم شورای اسلامی در توضیح دوقطبی شدن جامعه، اظهار داشت: مقام معظم رهبری نگران دو قطبی شدن فضای جامعه به واسطه انتخابات ریاست جمهوری هستند چرا که استکبار جهانی به دنبال آن است که با دو قطبی کردن جامعه فضایی برای نفوذ به داخل پیدا کند.

وی ادامه داد: ایران کشور قدرتمندی است و دشمن متوجه شده که از بیرون نمی تواند به ما آسیبی وارد کند به این جهت تلاش دارد با دو قطبی کردن فضای سیاسی کشور، راهی برای نفوذ و ضربه زدن پیدا کند به این جهت باید مراقب فضای کشور باشیم.

این نماینده توصیه کرد:  بهتر است افرادی که از جریان های مختلف سیاسی برای ریاست جمهوری کاندیدا می شوندعامل دو قطبی شدن کشور نشوند و با ارائه برنامه تلاش کنند در رقابت انتخابات پیروز کارزار شوند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رقابت انتخاباتی نباید به سمت تخریب افراد و جریان های سیاسی برود، این اتفاق همان هدف دشمن است بنابراین باید در فضایی آرام رقابت را به سمت برنامه ببریم نه جریان سیاسی./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet