هدر موبایل
1395/07/17 09:20:43
سرویس اجتماعی
میرجلیلی درگفت وگو با خانه ملت؛

وضعیت عمومی هاشم زایی بهتر است/ پیگیری روند درمان در بخش مراقبت‌های ویژه

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از مراحل درمانی عبدالرضا هاشم زایی دربیمارستان رهنمون یزد خبرداد و گفت: وضعیت عمومی نماینده تهران بهتر است و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.
وضعیت عمومی هاشم زایی بهتر است/ پیگیری روند درمان در بخش مراقبت‌های ویژه رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از مراحل درمانی عبدالرضا هاشم زایی دربیمارستان رهنمون یزد خبرداد و گفت: وضعیت عمومی نماینده تهران بهتر است و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610103981313539.jpg وضعیت,عمومی,هاشم,زایی,بهتر,است/,پیگیری,روند,درمان,در,بخش,مراقبت‌های,ویژه Icana

محمدرضا میرجلیلی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص آخرین وضعیت عبدالرضا هاشم زایی نماینده تهران در مجلس که روز گذشته در جاده ساغند به رباط پشت بادام دچارحادثه رانندگی شده بود، گفت: روز گذشته یک عمل جراحی درناحیه شکم روی این نماینده مجلس انجام شد که درحال حاضر هوشیاری ایشان بهتر بوده و وضعیت عمومی مساعدی دارند و انشالله که به مرور سیر درمانی را به خوبی سپری می‌کنند.

وی با بیان اینکه اصل کار درمان آقای هاشم زایی عمل ایشان بود که دیروز انجام شد، گفت: هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

میر جلیلی با تاکید بر اینکه دوره نقاهت این بیماری و مراقبت از  آقای هاشم زایی 6 الی هفت روز زمان می برد، تاکید کرد: باید 4 تا 5 روز زمان بگذرد تا وضعیت عمومی ایشان بهبود یابد، فعلا تا چند روز امکان غذا خوردن ندارند زیرا عمل جراحی روی ایشان انجام شده اما وضعیت عمومی وی بهتر است.

وی با ابراز امیدواری نسبت به سلامتی نماینده مردم تهران، افزود: نیازی به انتقال این نماینده به تهران برای پیگیری مراحل درمانی نیست و تمام امکانات لازم برای بهبود وضعیت وی در استان یزد وجود دارد البته این موضوع به تصمیم خانواده وی نیزبستگی دارد زیرا استان یزد از استان های پیشرو در حوزه درمان است و تمامی امکانات را در اختیار دارد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به اینکه عمل جراحی به طور کامل انجام شده است، تصریح کرد: درحال حاضر وی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان رهنمون بستری هستند و مراحل پس ازعمل جراحی را سپری می‌کند.

گفتنی است عبدالرضا هاشم زایی نماینده مردم تهران در مجلس بعد از ظهر روز گذشته  در مسیر جاده ساغند ـ رباط پشت بادام با یک دستگاه خودروی ۲۰۶ که از مسیر خود منحرف شده بود، تصادف کرد و ازناحیه شکم دچار حادثه شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet