هدر موبایل
1395/07/17 11:21:51
سرویس اجتماعی
در گفت وگو با خانه ملت مطرح شد؛

آخرین وضعیت انتقال زندان اوین از زبان رئیس شورای شهر تهران/انتقال زندان در انتظار تامین اعتبار

رییس شورای شهر تهران انتقال و جابه جایی زندان اوین را مستلزم تامین اعتبار و بودجه کافی دانست.
آخرین وضعیت انتقال زندان اوین از زبان رئیس شورای شهر تهران/انتقال زندان در انتظار تامین اعتبار رییس شورای شهر تهران انتقال و جابه جایی زندان اوین را مستلزم تامین اعتبار و بودجه کافی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/83015.jpg آخرین,وضعیت,انتقال,زندان,اوین,از,زبان,رئیس,شورای,شهر,تهران/انتقال,زندان,در,انتظار,تامین,اعتبار, Icana

مهدی چمران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوصآخرین وضعیت انتقال زندان اوین، گفت: به دنبال آن هستیم که پس از خریداری زندان اوین این مکان به فضای سبز شهر اضافه شود، این موضوع مهم ترین اقدام برای جابه جایی زندان های تهران است که درحال حاضر در دستور کار قرار دارد.

وی با تاکید بر ضرورت تامین اعتبار و بودجه لازم برای تبدیل زندان اوین به فضای سبز، افزود: البته مسئولان این زندان هم باید پیش از هرگونه اقدام از آمادگی لازم برای جابه جایی برخوردار باشند، هرچند که درحال حاضر هیچ کدام از این موارد آماده نیست.

رییس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ اعتباری در بودجه سال جاری برای تبدیل زندان اوین و فضای سبز و جابه جایی آن پیش بینی نشده است، تصریح کرد: باید منتظرماند و دید دربودجه سال آینده برای این موضوع چه اعتباری درنظر گرفته می شود.

به گزارش خبر گزاری خانه ملت؛ محمدباقر قالیباف شهردار تهران اوایل سال جاری از موافقت رییس قوه قضاییه برای تبدیل زندان اوین به پارک عمومی خبر داد./

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet