ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/17 10:30:55
سرویس سیاسی
حسن بیکی:

جیسون رضاییان سرباز موساد است/ او به دستور سیستم اطلاعاتی آمریکا از ایران شکایت کرده است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رضاییان مزدور آمریکا و سرباز موساد است که به دستور سیستم اطلاعاتی آمریکا از ایران شکایت کرده است.
جیسون رضاییان سرباز موساد است/ او به دستور سیستم اطلاعاتی آمریکا از ایران شکایت کرده است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رضاییان مزدور آمریکا و سرباز موساد است که به دستور سیستم اطلاعاتی آمریکا از ایران شکایت کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100689874533.jpg جیسون,رضاییان,سرباز,موساد,است/,او,به,دستور,سیستم,اطلاعاتی,آمریکا,از,ایران,شکایت,کرده,است Icana

ابوالفضل حسن بیکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به شکایت جیسون رضاییان از ایران در دادگاه فدرال آمریکا اظهار داشت: جیسون رضاییان با دستور سیستم اطلاعاتی آمریکا با وجود اینکه رأفت اسلامی شامل حال او شد از ایران شکایت کرد.

نماینده مردم دامغان در مجلس دهم شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رضاییان مزدور آمریکا وسرباز موساد است ادامه داد: شکایت این جاسوس آمریکایی، سیاسی و امنیتی است.

وی تاکید کرد: قوقضائیه بااقتدار عمل کند حقوق ملت ایران را از ظالم بستاند و در صورت لزوم در مراجع بین المللی موضوع را مطرح کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لازم است در دادگاه لاهه مسئله را مطرح کنیم و تیم دیپلماسی کشور دفاعیات قوی و با بصیرت ارائه دهد.

به گزارش خانه ملت، جیسون رضاییان که به اتهام جاسوسی برای آمریکا دستگیر شده بود که بعد از 18 ماه بازداشت با رأفت اسلامی بخشیده شد اما کمتر از 6 ماه با ادعای شگنجه روحی و گروگان گرفته شدن از ایران در دادگاه فدرال آمریکا شکایت کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet