هدر موبایل
1395/07/17 11:16:10
سرویس سیاسی
رضایی:

رزمایش عربستان در خلیج فارس با تحریک کشورهای غربی صورت گرفت/ در صورت تکرار برخورد قاطع خواهم کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت عربستان از قوه عاقله برخوردار نیست و توسط کشورهای غربی تحریک می شود تا علیه ایران اقداماتی داشته باشد در صورت ادامه دار بودن اقدامات ریاض برخورد عملی خواهیم داشت.
رزمایش عربستان در خلیج فارس با تحریک کشورهای غربی صورت گرفت/ در صورت تکرار برخورد قاطع خواهم کرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت عربستان از قوه عاقله برخوردار نیست و توسط کشورهای غربی تحریک می شود تا علیه ایران اقداماتی داشته باشد در صورت ادامه دار بودن اقدامات ریاض برخورد عملی خواهیم داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102061564391.jpg رزمایش,عربستان,در,خلیج,فارس,با,تحریک,کشورهای,غربی,صورت,گرفت/,در,صورت,تکرار,برخورد,قاطع,خواهم,کرد Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به رزمایش اخیر عربستان در آب های خلیج فارس و هشدار جدی سپاه پاسداران به این کشور اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی همواره قدرتمندانه از حریم ایران دفاع می کنند و هر بار افراد بیگانه از مسیر خود خارج شوند و پا فراتر از حد وحدود تعیین شده بگذارد و وارد حریم کشور شوند، هشدار جدی می دهند و حرکت بازدارندگی نشان خواهند داد.

نماینده مردم خمین درمجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: البته سیاست ما این است که تا حد امکان حکم همجواری و برادری بین کشورهای منطقه حاکم باشد اما اگر همسایه ای بخواهد دستور از بیگانه بگیرد و دستورهای صهیونیست ها را در منطقه دنبال کند، با برخورد و مشت محکم نیروهای مسلح ایران روبه رو خواهند شد.

وی گفت: با برگزاری رزمایش نظامی در خلیج فارس، لازم بود به عربستان هشدار جدی داده شود تا پا فراتر از حریم خود نگذارد و بداند که نیروی های مسلح ایران آماده به پاسخگویی به هر گونه متجاوز است، خط و مشی نیروهای مسلح ایران است که پاسخ قاطع به دشمنان فرا منطقه ای می دهند.

رضایی افزود: دولت عربستان از قوه عاقله خوبی برخوردار نیست، توسط کشورهای غربی تحریک می شود بنابراین فریب ذهنیت های دیگران را می خورد و هر از گاهی تلاش دارد ایران را به چالش بکشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:نیروهای مسلح ایران در رزمایش اخیر عربستان به موقع واکنش نشان دادند و بداند در صورت تکرار تنها به هشدا بسنده نخواهیم کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet