هدر موبایل
1395/07/17 13:56:56
سرویس اقتصادی
کیان پور خبرداد:

کاهش زمان سفر با ایجاد خط ریلی در مسیر آزادراه تهران-شمال/ جذب فاینانس خارجی راهکاری برای تکمیل آزادراه

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه ایجاد خط ریلی در مسیر آزادراه تهران -شمال می تواند زمان سفر به شمال کشور را تا یک ساعت تقلیل دهد،گفت: جذب فاینانس خارجی می تواند تکمیل آزادراه تهران-شمال و همچنین خط ریلی عبور از البرز را تسریع کند.
کاهش زمان سفر با ایجاد خط ریلی در مسیر آزادراه تهران-شمال/ جذب فاینانس خارجی راهکاری برای تکمیل آزادراه عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه ایجاد خط ریلی در مسیر آزادراه تهران -شمال می تواند زمان سفر به شمال کشور را تا یک ساعت تقلیل دهد،گفت: جذب فاینانس خارجی می تواند تکمیل آزادراه تهران-شمال و همچنین خط ریلی عبور از البرز را تسریع کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103074539881.jpg کاهش,زمان,سفر,با,ایجاد,خط,ریلی,در,مسیر,آزادراه,تهران-شمال/,جذب,فاینانس,خارجی,راهکاری,برای,تکمیل,آزادراه Icana

مجید کیان پور درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به وضعیت فعلی آزاد راه تهران- شمال،گفت: بهره برداری از این آزادراه می تواند بسیاری از گره های ترافیکی را مرتفع و برای رفاه شهروندی مفید باشد.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه احداث خط ریلی در نزدیکی آزادراه تهران شمال می تواند کمک شایانی به جابه جایی ایمن مسافران کند،افزود: می توانیم خط ریلی با نام عبور از البرز را دراین مسیر فعال کنیم که علاوه برکاهش زمان سفر از بسیاری از حوادث جاده ای نیز ایمن است.

وی با تاکید براینکه جذب سرمایه خارجی می تواند ایجاد خطوط ریلی در مسیر آزاد راه تهران- شمال را تسریع کند،گفت: با تامین منابع پایدار این طرح ،بهره مندی از مزایای آن ممکن خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم،با بیان اینکه با فعال شدن خط ریلی در مسیر آزاد راه تهران- شمال جاذبه های توریستی این مسیر مشوق خوبی برای جذب گردشگر داخلی و خارجی خواهد بود،تصریح کرد: با کاهش زمان سفر می توان به آینده این طرح امیدوار بود.

کیان پور با اشاره به اینکه 45 درصد مسیر آزادراه تهران -شمال پل و تونل است،ادامه داد:با ایجاد خطوط ریلی دراین مسیر حتی از طریق فاینانس خارجی مزایای بسیاری عاید کشور خواهد شد.

عضوکمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:درنظرگرفتن قطار شهری سریع السیر در مسیر آزادراه تهران-شمال زمان سفر به شمال کشور را تا یک ساعت نیز تقلیل خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet