ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/17 12:50:01
سرویس سیاسی
نادری:

هماهنگی هوانیروز ارتش و سپاه استان کرمانشاه در انهدام تیم پژاک موثر بود/ اجازه نخواهیم داد یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان بیفتد

نادری با تشکر از عملکرد هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی در انهدام تیم ۱۲ نفره پژاک، متذکر شد: با توجه به اینکه این مسئله در بخش ازگله انجام شده است لازم می دانم از نیروهایی که در این زمینه تلاش کرده اند قدردانی کنم.
هماهنگی هوانیروز ارتش و سپاه استان کرمانشاه در انهدام تیم پژاک موثر بود/ اجازه نخواهیم داد یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان بیفتد نادری با تشکر از عملکرد هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی در انهدام تیم 12 نفره پژاک، متذکر شد: با توجه به اینکه این مسئله در بخش ازگله انجام شده است لازم می دانم از نیروهایی که در این زمینه تلاش کرده اند قدردانی کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103176180248.jpg هماهنگی,هوانیروز,ارتش,و,سپاه,استان,کرمانشاه,در,انهدام,تیم,پژاک,موثر,بود/,اجازه,نخواهیم,داد,یک,وجب,از,خاک,کشور,به,دست,دشمنان,بیفتد Icana

شهاب نادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انهدام تیم 12 نفره گروهک پژاک توسط نیروهای ارتش و سپاه پاسداران در استان کرمانشاه، اظهار داشت: هر کسی که در مناطق مرزی در جهت تامین امنیت کشور تلاش کند باید مورد تقدیر و تشکر قرار بگیرد.

نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به دلیل مرزی بودن منطقه اجازه نخواهیم داد که حتی یک وجب از خاک کشورمان به دست دشمن بیفتد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خدا را شاکریم که دستگاه‌های امنیتی با هوشیاری لازم دشمنی که قصد تحرکات منفی داشت را شناسایی کردند و در طی یک عملیات منسجم آن ها را در بدو ورود به هلاکت رساندند.

نادری با تشکر از عملکرد هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی در انهدام تیم 12 نفره پژاک، متذکر شد: با توجه به اینکه این مسئله در بخش ازگله انجام شده است لازم می دانم از نیروهایی که در این زمینه تلاش کرده اند قدردانی کنم، همچنین نیروهای مردمی نیز به خوبی در شناسایی این افراد همکاری کردند.

وی افزود: آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود نمی خواهند مردم ایران در آرامش باشند ولی هوشیاری مردم و مدیریت سردار ریحانی در سپاه و سایر مسئولان ارتش با همکاری بسیار خوب توانسته‌اند که آرامش کامل را در منطقه ایجاد کنند و همه این ارکان گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet